سلام خدمت شما عکس میز تی وی و فرشم رو فرستادم لطفا در انتخاب رنگ مبلمان موکت و پرده و کاشی آشپزخانه کمکم کنید.زمینه فرش گردویی. پذیرایی 30متر نورگیری از شمال و غرب.

 • پرسیده شده توسط:

  کاربر مهمان
 • پرسیده شده در:

  20 تیر 1395
 • پاسخ داده شده در:

  همان روز
 • تعداد بازدید:

  790
 • پاسخ داده شده در:

  20 تیر 1395
 • پاسخ داده شده توسط:

  انستودیوز

سلام خانم مهسای گرامی


از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم، در هفته های اخیر خدمات مشاوره ارائه نمی شود، به همین سبب سوال شما را با تاخیر پاسخ دادیم که ازین بابت از شما عذرخواهی می کنیم.


فرش و میز تلویزیونی که ارسال کرده اید رنگ های گرم و سرد را باهم دارد و به شما این امکان را می دهد که از رنگ های متنوعی در فضا استفاده کنید.


با توجه به اینکه تصاویری از فضای منزلتان نداریم و مسائلی مثل نورگیری، رنگ دیوارها، رنگ سقف و قرنیزها و... برای ما مشخص نیست، پیشنهاداتی کلی برایتان ارائه خواهیم کرد.


با توجه به این که نورگیری منزلتان ایده آل نیست،بهتر است تلاش کنید از رنگ های روشن برای پارچه ی مبلهایتان استفاده کنید و از مبلهایی سبک و پایه دار در خانه استفاده کنید. رنگ هایی مثل شیری، زرد روشن، صورتی های ملایم و آبی های روشن برای مبلمان شما مناسب هستند.


اگر فضای خانه تان بزرگ نیست نیز، برای موکت نیز بهتر است از رنگی استفاده کنید که به رنگ فرش کمی نزدیک باشد تا کف خانه چند تکه و مجزا نشود، مثلا موکتی با رنگ خاکستری خنثی نزدیک به زمینه ی فرشتان می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.


در خصوص پرده می توانید اینطور اقدام کنید که زمینه ی آن را رنگی روشن، مثلا شیری انتخاب کنید و برای طرح آن از رنگی که برای پارچه ی مبل انتخاب می کنید بهره ببرید، مثلا اگر رنگ مبلهایتان آبی روشن است، از آبی های نزدیک به آن در طرح پرده استفاده کنید یا اگر رنگ مبل ها را صورتی روشن انتخاب کردید، خوب است برای طرح پرده از ترکیب شیری و تون های قرمز و صورتی استفاده کنید. در کنار این ها با استفاده از کوسن های رنگی و آباژور و وسایل تزییناتی دیگر امکان این را دارید که فضای خانه را شادتر و زیباتر جلوه بدهید.


دقت داشته باشید با توجه به نورگیری خانه تان و مساحت آن، رنگ های پیشنهادی ما ملایم و نزدیک به خنثی هستند، چرا که در این حالت بهتر است فضای خانه روشن و خلوت به نظر برسد تا فضایی آرام و بدون اغتشاش داشته باشید.


برای انتخاب کاشی آشپزخانه لازم است بدانیم شما چه رنگی را برای فضای پذیرایی ترجیح می دهید و می خواهید کابینتهایتان به چه رنگی باشند، پیشنهاد کلی ما این است که از اصولی که برای انتخاب پرده برایتان بیان کردیم، در انتخاب کاشی ها نیز بهره ببرید.امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان راهگشا بوده باشد، در صورتی که این پاسخ از نظر شما نقائصی دارد حتما آن ها را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا پاسخی کامل تر به شما ارائه کنیم.