راهنمایی در دکوراسیون داخلی

سلام روزتون بخیر اتاق پذیرایی و آشپزخانه ما فضای زیادی دارد ولی بخاطر سرکج داشتن زمین هر مدل چیدمانی را امتحان میکنیم زیاد جالب نمیشه نور اتاق شمالی می باشد و بین آشپزخانه و پذیرایی دیوار جداکننده ای وجود ندارد من پلان براتون فرستادم شاید کمکتون کنه بخاطر محدودیت ارسال عکس، نشد از آشپزخانه عکس بفرستم ترجیها همین وسایل حفظ شود ولی باز هم اگر خودتان سلاح میدانید در تغییر دست شما باز است
مشاور: انستودیوز 29 آبان 1395 پاسخ داده شده
29 آبان 1395

سلام خانم وجیهه گرامی


بسیار خوشحالیم که شما را در جمع مخاطبان انستودیوز می بینیم. با توجه به تصاویری که برای ما ارسال نمودید، برای افزایش جلوه منزلتان ما به شما چند پیشنهاد میدهیم که می توانید بسته به سلیقه خود همه یا تعدادی از این پیشنهادات را انجام دهید .


ابتدا بهتر است توصیفی از فضای فعلی شما داشته باشیم. چیدمان فعلی شما با توجه به ابعاد فضای شما اندکی خلوت به نظر می رسد، و اندکی نیز جای خالی رنگ در فضای خانه شما احساس می شود. اگر با نظر ما موافق هستنید ما چند راهکار را در ادامه به شما پیشنهاد خواهیم داد تا فضایی صمیمی تر و هماهنگ تر در فضای خانه خود به وجود آورید و به آن روح ببخشید.


با توجه به فرم خاصی که که در پلان شما وجود دارد ما چیدمان زیر را به شما پیشنهاد می دهیم ما در چیدمان جدید سعی کرده ایم با استفاده از میز ناهار خوری گرد حداکثر بهره را از فضای شما ببریم. از نکات مثبت این میز جانمایی مناسبش در فضای مثلثی شماست و ما در این طرح سعی کردیم مبلمان شما را طوری چیدمان کنیم که رو به میز ناهار خوری شما باز باشد تا در صورت نیاز بتوانید از صندلی های آن در فضای نشیمن بهره ببرید. البته باید اشاره کنیم که شما باید سعی کنید میز ناهار خوریی را انتخاب کنید که حداکثر همخوانی را با ست مبل شما داشته باشد.
استفاده از میز ناهار خوری گرد در فضای نشیمن

استفاده از میز ناهار خوری گرد در فضای نشیمن


نقطه A: استفاده از آباژور و تابلویی زیبا بر روی این دیوار جلوه خاصی به فضای شما می دهد از آباژور می توانید در یک طرف یا دو طرف مبل خود استفاده نمایید که هم خود آباژور و هم نوری که با روشن کردن آن ایجاد می شود می تواند فضای شما را تحت تاثیر زیادی قرار دهد.
تاثیر آباژور در فضای نشیمن

استفاده از تابلو وآباژور در جلوه بخشیدن به دکوراسیون داخل


نقطه B:فضایی که تلویزیون شما نصب شده است پتانسیل زیادی برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی شما دارد و عناصر تزئینی که در این فضا استفاده می شود می تواند همراستا با رنگ و بافت عناصری دیگر منزل شما باشد. این گونه می توانید هارمونی را در سراسر فضای نشیمن ایجاد نمایید. البته با توجه به این امر که شما میز تلویزیون تهیه نموده اید می توانید قفسه هایی را مانند تصاویر زیر بر روی دیوار خود نصب کنید در این امر هم باید دقت داشنه باشید جنس و رنگ قفسه ها خوانایی خوبی با میز فعلی شما داشته باشد.
نقش  تلویزیون و عناصر  الحاقی آن در دکوراسیون داخلی

طراحی دیوار تلویزیون


نقطه C: نکته ی دیگری که قابل ذکر است،که جداره باز بین آشپزخانه و فضای نشیمن شماست که بسیار باز و طویل است شما می توانید از این نکته مثبت برای دستیابی به دکوراسیون زیباتر استفاده نمایید


همانطور که می دانید کانترهای آشپزخانه این قابلیت را دارند که جلوه ی ویژه ای به فضای خانه دهند شما می توانید از این عنصر در فضای خود استفاده نمایید. که موجب تغییر زیادی در فضای منزل خواهد شد.
کانتر و نقش  تاثیرگذار  آن در خانه

تاثیر کانتر در زیبایی فضای نشیمن


پیشنهادات تکمیلی:


استفاده از گل در گوشه های اتاق . گل طبیعی با داشتن رنگ سبز که رنگ آرامش دهنده ای محسوب می شود موجب شادابی و سرزندگی فضای شما می شود پس حتما از این عنصر زیبا به تعداد زیاد در منزل خود استفاده نمایید و از آن لذت ببرید.
تاثیر رنگ سبز گیاهان در آرامش بخش فضا

جلوه گل در منزل


این تصاویر را انتخاب کرده ایم که به شما نشان دهیم که چگونه می توانید یک رنگ را به عنوان رنگ هایلایت انتخاب کرده و در تمام لوازم منزل از آن استفاده نمایید. مثلا انتخاب یک یا دو رنگ برای کوسن ها و شی های تزئینی بر روی قفسه ها یا میز ناهار خوریتان. مثلا می توانید از رنگ جگری که در فرش شما دیده می شود استفاده نمایید و یا رنگ های مکمل آن(سبز) و یا رنگ هیای مانند کرم.
تاثیر رنگ در یکپارچه سازی فضای نشیمن

انتخاب رنگ مناسب و استفاده از آن به عنوان هایلات در لوازم مختلف خانهاگر در ارتباط با این موضوع با سوالات دیگری  مواجه شده اید می توانید از همین طریق آن ها را با ما در میان بگذارید.
29 آبان 1395

با سلام و احترام
خیلی ممنون از راهنمایی های کارشناسانه شما بسیار عالی بود

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: