دیوار پشت تی وی که رادیات دارد

با سلام و خسته نباشید در پذیرایی خانه من یک دیوار مورب 150 سانتی هست که مناسب برای قرار دادن تی وی است اما یک رادیاتور 120 سانتی نصب شده و من بخاطر کمبود جا نمیخوام میز تی وی زمین باشه در ضمن می خوام که آمپلی فایر و سینمای خانگی جای مخصوصی زیر تی وی داشته باشه منتظر کمکتون هستم.
مشاور: انستودیوز 25 اردیبهشت 1395 پاسخ داده شده
25 اردیبهشت 1395

سلام خانم تمجیدی گرامی


از حضور شما در جمع مخاطبان انستودیوز بسیار خوشحالیم. آنچه ما از سوال شما متوجه شده ایم این است که دیواری دارید که میخواهید روی آن تلویزیون نصب کنید و سینمای خانوادگی و آمپلی فایر نیز در کنار آن قرار بدهید، اما پایین دیوار یک رادیاتور نصب شده است.


ظاهرا سوال شما این است که با وجود رادیاتور چگونه باید تلویزیون و سیستم های همراه آن را نصب کنید تا ظاهری مناسب داشته باشد.


برای پاسخگویی مناسب به سوال شما نیازمند اطلاعات بیشتری هستیم، لطفا تصویری از فضای مورد نظر برایمان ارسال کنید و مساله ای که ایجاد شده است را دقیق تر شرح بدهید تا بتوانیم به خوبی همراهیتان کنیم.


لطفا تصویر ارسالیتان به صورتی باشد که تلویزیون و آمپلی فایر و سایر تجهیزات در فضا مشخص باشند. و اگر هنوز این وسایل را خریداری نکرده اید، ابعاد حدودی تلویزیون و تجهیزات مد نظرتان را ذکر کنید. همچنین لطفا تصویری که ارسال میکنید تنها از دیوار 150 سانتی متری نباشد و طوری باشد که با دیدن تصاویر درک مناسبی از فضای مورد نظرتان ایجاد شود.


مشتاقانه منتظر دریافت اطلاعات تکمیلی شما هستیم.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: