دکور خانه

باسلام مرسی از جوابتون. چندسوال داشتم. وسایلی که در اتاق پذیرایی قرار میگیرد بوفه میز تی وی مبلمان و میزگرد خاطره است میزناهارخوری نداریم درصورت تهیه آن را در آشپزخانه میگذاریم. بهترین چیدمان چیست؟ 2وسایل برقی آشپزخانه بجز یخچال به رنگ سفید است فقط یخچال استیل است. قصد خرید لباسشویی داریم چه رنگی مناسب است؟ بهترین رنگ برای کابینت چیست؟خودم ب رنگ روشن خیلی علاقه دارم 3.فرش نشیمن به رنگ صورتی کبود است چه رنگ پرده و مبلی مناسب است؟ 4.اگر نقشه را تغییر ندهیم و اندازه اتاق خواب شمالی 3در3.40باشد چیدمان تخت دونفره ومیز آرایش چگونه میشود؟
مشاور: انستودیوز 17 آذر 1394 تکمیل شده

سوال 1 : با توجه به پلان منزلتان فضای کمی در آشپزخانه موجود است و برای قرار گیری میز ناهار خوری بیشتر از 6 نفره فضای کافی وجود ندارد اما می توانید از مدل های تاشو برای این فضا استفاده کنید و در هنگام استفاده سطح روی میز را باز کنید با این حال پیشنهاد ما این است که از مساحت آشپزخانه کم کنید و آن فضا را با قرار دادن میز ناهارخوری به فضای غذاخوری اختصاص دهید.


سوال 2 : هیچ ایرادی ندارد ماشین لباسشویی شما به رنگ استیل باشد و همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، چنین کاری می تواند چهره ای جدید در آشپزخانه تان ای


ارسال پاسخ