درخواست مشاوره

با سلام من میخواستم با شرایط استفاده از مشاور دکوراسیون منزل شما اشنا بشم من ایران نیستم من برای خربد پرده و چیدمان و همبنطور رنگ دبوارها مشاوره میهواهم
مشاور: انستودیوز 5 دی 1397 پاسخ داده شده
5 دی 1397

سلام خانم میهن پرست گرامی


با سپاس از حضور شما در میان مخاطبان انستودیوز، برای استفاده از خدمات مشاوره دکوراسیون ما می توانید از طریق فرم مشاوره تلفنی شماره تماس واتساپ خود را برایمان ارسال کنید تا از طریق تماس تلفنی با شما صحبت داشته باشیم و خواسته هایتان را بصورت دقیق تری بررسی نماییم.


بطور کلی خدمات ما در قالب پرسش و پاسخ های کوتاه متنی بصورت رایگان می باشد. مشاوره های حرفه ای رنگ و چیدمان بسته به نیازها و خواسته های شما برای هر فضا در محدوده ی 90 هزار تومان می باشند و حدود 5 تا 7 روز کاری زمان می برند همچنین اگر طراحی خاصی مد نظر شما باشد آن طراحی نیز برایتان برآورد هزینه شده و انجام می شود. با توجه به کلیاتی که در پرسشتان مطرح کرده اید، خدمات مد نظر شما شامل مشاوره چیدمان و رنگ خواهد بود که در مجموع به ازای هر فضا هزینه ای در حدود 180 هزار تومان برایتان در بر خواهد داشت.


در مشاوره چیدمان شما 3 چیدمان به همراه ایده های تصویری تکمیلی و مزایا و معایب هر چیدمان رادریافت خواهید کرد و در مشاوره رنگ 3 مودبرد و پالت رنگی متفاوت شامل مبلمان و کاغذ دیواری و سایر تجهیزات مد نظرتان را برایتان ارائه خواهیم کرد. امیدواریم توضیحات ارائه شده برای شما دوست گرامی روشن کننده بوده باشد. در صورتی که پرسش دیگری دارید حتما آن را با ما در میان بگذارید و یا جهت تکمیل فرم مشاوره تلفنی اینجا کلیک کنید.


 

ارسال پاسخ