خرید میز ناهار خوری

با سلام و تشکر فروان از شما سروران گرامی .بابت پاسخ به سوالی که جهت خرید پرده دادید از صمیم قلب متشکرم بسیار راهگشا بود .در حال حاضر قصد خرید میز ناهار خوری دارم ولی با توجه به فضای محدود آشپزخانه خانه و دکور ان نمیدانم خرید کار درستی است یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و در صورت لزوم طرح پیشنهادی بابت میز ناهار خوری را بفرمایید
مشاور: انستودیوز 25 مرداد 1395 پاسخ داده شده
25 مرداد 1395

سلام خانم سمیه گرامی


میز غذاخوری ای که میخواهید خریداری کنید چند نفره است؟ آیا امکان این را دارید که کانتر آشپزخانه را بردارید یا آن را مجددا طراحی کنید و بسازید؟ آیا امکان این را دارید که میزی اختصاصی سفارش بدهید تا برایتان بسازند؟


در حال حاضر به نظر نمیرسد امکان قرار دادن میز غذاخوری مناسبی در فضای آشپزخانه تان فراهم باشد و احتمال اینکه میز باعث شود حرکت در آشپزخانه تان سخت شود وجود دارد، لطفا ابعاد آشپزخانه را نیز به همراه پاسخ سوالات بالا برایمان ارسال نمایید تا بتوانیم بهتر پاسخگوی شما باشیم.


25 مرداد 1395

متاسفانه زیر کانتر آشپزخانه به علت کمبود کابینت؛ کابینت زدیم تا بتوانیم از فضای زیر کانتر هم استفاده کنیم.البته ما روی کانتر شیشه زدیم که بتوانیم از ان به عنوان میز استفاده کنیم .ولی خوب نمیدونم چه صندلی بگیرم .میز ناهاری که مد نظر ماست 4 یا 6 نفر ولی از این مدلایی که در کافی شاپهای یا رستوران ها فضای کمتری را اشغال میکنند.فضای آشپزخانه حدود 3در 3 متر است
25 مرداد 1395

خانم سمیه ی گرامی، با توجه به تصاویر ارسالیتان، تقریبا هر نوع میزی به فضا اضافه کنید، باعث ایجاد تداخل در فضای آشپزخانه می شود. مثلا دسترسی به کابینت ها سخت می شود، یا حرکت راحت بین گاز و سینک و یخچال دشوار می شود.


اگر میزها و صندلی های کوچک را به شما پیشنهاد کنیم، ممکن است این میزها و صندلی هایشان برای صرف یک وعده ی غذایی مثل ناهار یا شام راحت نباشند.


از این رو به شما میگوییم که خرید هر میزی برای شما نکاتی مثبت و نکاتی منفی در پی خواهد داشت و اینطور نیست که با خرید میز تنها مسائل مثبت برایتان ایجاد شود.


برخی نکات مثبت:


غذاخوردن روی میز و صندلی - زیباتر شدن فضای آشپزخانه - ایجاد فضای بیشتر برای کار(مثل خرد کردن سبزیجات و گوشت و...)


برخی نکات منفی:


سخت شدن استفاده از کابینت ها- دشوار شدن عبور و مرور در فضای آشپزخانهبا در نظر گرفتن نکات مختلف به نظر می رسد شما می توانید میز 4 نفره ی مناسبی در آشپزخانه تان قرار بدهید و در عین حال بدانید که مثلا هنگام برداشتن وسایل از کابینت ها، باید صندلی ها را کمی جابجا کنید تا دسترسی تان به وسایل راحت تر باشد.


در نهایت اینکه پاسخ به این سوال شما : با توجه به فضای محدود آشپزخانه خانه و دکور ان نمیدانم خرید کار درستی است یا نه ؟ مثبت است و می توانید یک میز غذاخوری چهار نفره به فضا اضافه کنید. حتی امکان اضافه کردن میز تاشو 4 نفره ای که 6 نفره می شود نیز وجود دارد. (با این شرط که در بقیه ی نقاط خانه فضای کافی برای قرار دادن دو صندلی اضافی را داشته باشید.)

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: