خانه نوعروس

سلام.خسته نباشید.ببخشید من دارم جهیزیه میخرم یه مدت دیگه عروسیم هست میخواستم خواهش کنم تویه انتخاب رنگ فرش ومبلمان راهنمایم کنید که چه رنگی درحال حاضر رنگ شیک وباکلاسی برای فرش ومبل هست که زود هم دمده نشه....خودم رنگ سفید فیروزه ای مد نظرم هست برای فرش ومبلمان ولی ازاین میترسم بعدازمدتی طراوت روز اولشونداشته باشه یا به اصطلاح دمده بشه.ممنون میشم جوابمو بدید .منتظرجوابتون هستم.
مشاور: انستودیوز 15 خرداد 1395 پاسخ داده شده
15 خرداد 1395

سلام دوست گرامی


از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم و پیشاپیش پیوند شما و همسرتان را تبریک می گوییم.


رنگبندی فضای داخلی منزل شما میتواند به صورت های مختلفی باشد و اینطور نیست که بتوانیم بگوییم چه رنگی خاص تراست و تا مدت های طولانی زیبایی خود را حفظ می کند. انتخاب رنگ به سلیقه ی شما، علایقتان و حال و هوایی که میخواهید فضای خانه در شما ایجاد کند مرتبط است.


 پیشنهاد ما به شما این است که مبلمان و فرش را به رنگ های خنثی خریداری کنید (رنگ های خنثی مثل سفید، کرم، و انواع خاکستری هستند.) در این حالت شما می توانید با استفاده از عناصری مثل میز، کوسن، آباژور، گلدان و... رنگ را به فضای خانه وارد کنید. ویژگی مثبت این حالت این است که شما می توانید با هزینه ای کم، تمام این وسایل دکوراتیو را تعویض کنید و تنوع زیادی در فضای خانه ایجاد کنید.


برای مثال می توانید یک ست رنگی برای تابستان و یک ست رنگی برای زمستان داشته باشید و هر چند ماه، کوسن هاو گلدان ها و میزهای کوچک را تعویض کنید و با این انتخاب هوشمندانه، با هزینه ای محدود حال و هوای خانه را به کلی تغییر بدهید و نگران ایجاد احساس یکنواختی در منزل نباشید.
مشاوره انتخاب رنگ برای خانه نوعروس

تغییر رنگ فضای خانه با عناصر دکوراتیودر تصویر بالا سعی کرده ایم حالت پیشنهادی را شبیه سازی کنیم. ویژگی مثبت مبلمان با رنگ خنثی این است که شما میتوانید تجهیزات دکوراتیو را با خیال راحت انتخاب کنید، چرا که مبل ها خنثی هستند و با اکثر رنگ ها ترکیبی هماهنگ و زیبا ایجاد می کنند.

 

امیدواریم این پیشنهاد برای شما کارآمد بوده باشد. در صورتی که احساس میکنید مسائل بیشتری باید پاسخ داده شوند، این مسائل را با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: