جانمایی وسایل نشیمن

با توجه فضا وشکل منزل بهترین جا برای تلویزیون و نشیمن و جای مبلمان پذیرایی و جای میز نهارخوری؟چه کارهایی برای زنده کردن این فضا میتوان انجام داد؟
مشاور: انستودیوز 5 شهریور 1395 پاسخ داده شده
5 شهریور 1395

سلام دوست گرامی

بسیار خوشحالیم که شما را در جمع مخاطبان انستودیوز مشاهده می کنیم. بر اساس اطلاعات ارائه شده دو حالت چیدمان که در تصویر زیر مشاهده می کنید برایتان در نظر گرفته ایم، با توجه به ابعادی که به ما ارائه کردید متاسفانه امکان قرارگیری دو ست مبلمان در منزلتان فراهم نیست، اما می توانید با خرید یک ست 7 نفره و غذاخوری 6 یا 8 نفره، فضایی ایده آل و زیبا داشته باشید.


در حالت دوم نیز ورودی با یک پارتیشن کمی مجزا شده و فضای تماشای تلویزیون با یک مبل ال شکل تعریف شده، که البته از نظر ما حالت اول ایده آل تر می باشد.

مشاوره طراحی داخلی پذیرایی خانه و جانمایی تلویزیون

دو حالت چیدمان پیشنهادی


برای زنده کردن فضا، میتوانید دیوار پشت تلویزیون را تا ستونی که بیرون زده، کاغذ کنید و طبقاتی روی آن قرار بدهید و فضا را نورپردازی کنید همچنین می توانید برای قسمت غذاخوری یک چراغ آویز زیبا خریداری کنید و با کنسول و آینه دیوار کناری آن را تزیین کنید.


با خرید مبل، فرش، کوسن، اجرای کمد کنار ورودی، خرید وسایل نورپردازی مثل لوستر و آباژور، خود به خود فضای منزلتان زنده و روح دار می شود و می توانید از بودن در آن لذت ببرید.


در صورتی که تمایل دارید نکاتی تکمیلی مثل رنگبندی فضا و مدل مبلمان و... نیز مشاوره داشته باشید نظراتتان را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.

5 شهریور 1395

از راهنمایی شما بسیار سپاسگذارم.امیدوارم در آینده موفق باشید.
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: