تغییر چیدمان

برای من نظرتون رو در تلگرام بفرستید ... 0919----212 من ایمیلم خرابه
مشاور: انستودیوز 30 مرداد 1395 پاسخ داده شده
30 مرداد 1395

سلا خانم حمزه زاده گرامی


خوشحالیم که شما را در میان مخاطبان انستودیوز مشاهده می کنیم.


سوال شما را دریافت کردیم اما در سوالتان ذکر نکرده اید که مشکل فضای منزلتان چیست و میخواهید چه تغییراتی ایجاد کنید.
آیا تمایل دارید چیدمان جدیدی برای همین وسایل به شما پیشنهاد کنیم؟ یا امکان اضافه و کم کردن برخی وسایل وجود دارد؟
عکسی که از آشپزخانه به سمت پنجره انداخته اید به خاطر تابش نور از پنجره، اطلاعات دقیقی به ما نمی دهد، لطفا برای اینکه بدانیم که وسایلی در پذیرایی دارید، زیر ساعت دیواری بایستید و رو به تلویزیون و پنجره یک عکس بگیرید و آن را برایمان ارسال کنید.
همچنین طول و عرض پذیرایی و آشپزخانه را برایمان ذکر کنید تا بتوانیم با ترسیم نرم افزاری به شما در ایجاد چیدمانی بهتر کمک کنیم.


با سپاس از شما، منتظر دریافت اطلاعات تکمیلی از جانب شما هستیم.

30 مرداد 1395

سلام خانم مریم گرامی

بسیار خوشحالیم که شما را در جمع مخاطبان انستودیوز مشاهده می کنیم.

با توجه به تصاویر و اطلاعاتی که برایمان ارسال کردید، برای چیدمان منزل شما سه حالت را در نظر گرفتیم

حالت اول: اضافه کردن یک پارتیشن دکوراتیو مقابل در ورودی هم فضای ورودی تعریف را تعریف می کند، هم فضای صمیمی تری برای نشیمن و تلویزیون ایجاد کرده است. این کار همچنین سبب تفکیک شدن دو فضای پذیرایی و نشیمن هم شده است. در این حالت باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که به سبب ابعاد بزرگ تلویزیون، تماشای طولانی مدت آن کمی آزار دهنده خواهد شد.(به طور کلی تلویزیون نسبت به مساحت خانه تان بزرگ است و پیشنهاد میکنیم برای چنین مساحت هایی از تلویزیون های کوچکت استفاده کنید.)

در این حالت می توانید پشت پارتیشن را به عنوان جالباسی، یا محل نصب آینه نیز در نظر بگیرید تا استفاده ی بیشتری از فضای ایجاد شده ببرید.

مشاوره چیدمات داخلی

چیدمان پیشنهادی دومحالت دوم در صورتی است که شما مایل به قرار دادن پارتیشن در فضا نباشید. در این چیدمان تلویزیون در محلی قرار گرفته که از نشیمن، پذیرایی و آشپزخانه دید مناسبی دارد و چیدمان فضای پذیرایی مستقل تر از حالت فعلی است، عبور و مرور به آشپزخانه نیز تسهیل شده است و فضا کمی خلوت تر به نظر می رسد.

مشاوره چیدمات داخلی

چیدمان پیشنهادی دومبه طور کلی باید بگوییم که شما می توانستید با توجه به مساحت منزلتان، چیدمان راحت تری داشته باشید و فضای نشیمن و پذیرایی را یک سره در نظر بگیرید تا هم منزلتان کمتر شلوغ به نظر برسد، هم فضای بزرگتر به چشم بیاید. حالت سوم  برای زمانی است که بخواهید مبلمان خود را تعویض کنید، در این شرایط به شما پیشنهاد میکنیم که یک ست مبل راحتی پایه دار با سایز کوچک (پایه بلند چوبی باشد و کامل به زمین نچسبد) انتخاب کنید. این ست مبلمان به کل تصویر خانه تان را دگرگون می کند و احساس رضایت شما از منزلتان را بیشتر خواهد کرد.تصویر زیر می تواند یک چیدمان مناسب با یک ست مبل راحتی برای منزل شما باشد.

مشاوره تغییر چیدمان منزل

پلان حالت ایده آلتصاویر چیدمان های پیشنهادی را در یک نگاه در تصویر زیر مشاهده میکنید:

مشاوره تغییر چیدمان منزل

چیدمان های فعلی و پیشنهادیدر تصاویر زیر ایده هایی برای تزیین و شیک تر نمودن منزلتان به شما پیشنهاد می شود.

در تصاویر اول مشاهده می کنید که با استفاده از آباژور های رومیزی در دو طرف مبل و نصب تابلو و آینه در بالای مبل چطور می توانید فضا را بهتر کنید.

مشاوره تغییر دکوراسیون داخلی

ایده هایی برای قرار گیری آباژور و تابلوهاهمینطور با نصب قفسه هایی در بالای تلویزیون با توجه به فضای اطراف آن می توانید از این دیوار در زیبا نمودن فضای منزلتان استفاده کنید . برای مشاهده ی ایده های بیشتر در این زمینه می توانید به بخش ایده هایی برای دیوار پشت تلویزیون در همین سایت مراجعه کنید.

مشاوره تغییر چیدمان منزل

ایده هایی برای دیوار پشت تلویزیونبه طور کلی صحبت در مورد دکوراسیون فضا تا حدودی به چیدمان آن مرتبط است، در صورتی که شما چیدمان مناسب را در بین این چند پیشنهاد ارائه شده مشخص کنید می توانیم شمارا در انتخاب وسایل دکوراتیو بهتر راهنمایی کنیم.

امیدواریم که پاسخ ارائه شده را مثبت ارزیابی کنید و رضایت شما جلب شده باشد، در صورتی که احساس می کنید لازم است مسائل بیشتری بیان شوند، حتما این مساله را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: