تغییر دکوراسیون

با سلام و خسته نباشید من یک آپارتمان 66 متری دوخوابه 10 سال ساخت دارم که حالا نیاز به کمی تغییر و نوسازی داره اول از همه مشکل من با آشپزخونه اس که حدود 9 متره و از یک سمت اپن از یک سمت در به تراس و از یک سمت هم گوشه اریب داره خلاصه خیلی کم جاست و به دلیل کم جایی یخچال جلوی در ورودی آشپزخونه قرار گرفته سوال من اینه که من می تونم در تراس رو تبدیل به پنجره کنم و از توی اتاق خواب در برای تراس درست کنم یا نه ؟ و چون سرامیک های خونه خراب شده چه رنگ کفپوش لمینت مناسبه که هم زود کثیف نشه هم تاریک نشه و هم گرم و شیک باشه کلیه وسایل خونه من کرم و قهوه ایه در ضمن درمورد رنگ کابینت که اونم دوست دارم تیره باشه بهم مشاوره بدید لطفاً
مشاور: انستودیوز 2 شهریور 1395 پاسخ داده شده
2 شهریور 1395

سلام خانم مریم گرامی

از حضورتان در انستودیوز بسیار خوشحالیم، به طور کلی امکان این را دارید که در تراس را از اتاق خواب بگیرید تا فضای آشپزخانه بیشتر شود، با این حال بهتر است تصاویری از تراس و محلی که میخواهید در جدید اتاق خواب را ایجاد کنید برایمان ارسال کنید تا نظر دقیق تری به شما ارائه کنیم.


در مورد رنگ های لمینیتی که گرم باشند و فضا را تاریک نکنند و کثیف هم نشوند، شما باید کفپوشی انتخاب کنید که رنگ آن روشن باشد، تا فضا را روشن و باز جلوه بدهد، در عین حال تمایل شما به گرم بودن، رنگ هایی مثل خاکستری و سفید را از بین گزینه ها خارج می کند تا نهایتا رنگ های عسلی برای شما باقی بمانند، این رنگ نیز تون های مختلفی دارد و انتخاب نهایی به سلیقه و نظر شخصی شما باز می گردد، در تصویر زیر سه نمونه از این رنگ را برایتان آورده ایم. اگر تصاویری از فضا را برایمان ارسال نمایید می توانیم رنگ مناسب تر را به صورت دقیق تری به شما معرفی کنیم. در خصوص اینکه گفته اید کفپوش کثیف نشود، هر لمینیتی به هر حال روزی براق بودن و حالت اولیه اش را از دست می دهد و این به عهده ی شماست که با نگهداری بهتر و تمیز کردن آن به صورت مناسب(از فروشنده بپرسید این برند خاص را چطور باید تمیز کرد) زیبایی و جلوه ی لمینیت را حفظ کنید.
مشاوره دکوراسیون و انتخاب رنگ لمینیت

رنگهای روشن و گرم لمینیت برای کف


تا اینجا متوجه شده ایم که آشپزخانه تان بزرگ نیست و میخواهید کف خانه را به رنگی روشن در بیاورید، ترکیب کابینت تیره با صفحه کابینت رنگ روشن و کفپوش روشن جذابیت زیادی در فضا ایجاد می کند اما این مساله بستگی به مساحت و نورگیری و نورپردازی آشپزخانه تان نیز دارد، در سه تصویر زیر مشاهده میکنید که ترکیب تیره و روشن زیبایی مناسبی ایجاد میکند، اما این زیبایی به مساحت مناسب آشپزخانه ها و روشنایی فضای آن ها نیز بستگی دارد. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم با توجه به مساحت آشپزخانه، اگر از کابینتی به رنگ تیره استفاده میکنید، حتما نورپردازی مناسبی نیز برای آن در نظر بگیرید تا فضا گرفته و محدود به نظر نرسد.
مشاوره دکوراسیون و رنگ بندی کابینت آشپزخانه

چند رنگ کابینت تیره با کفپوش رنگ روشندر پایان ضمن عذرخواهی به خاطر تاخیر نسبی در پاسخگویی به سؤالتان ( چند روز اخیر سایت در حال تعمیرات و ایجاد تغییرات ظاهری بوده است) از شما خواهشمندیم در صورتی که سوالات دیگری در ذهن شما وجود دارد این سوالات را نیز با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: