تغییرات دکوراسیون کل این دو اتاق

با سلام و وقت بخیر عکس هایی که براتون ارسال کردم مربوط میشه به دو تا اتاق که به هم مرتبط هستش لطفا راهکار هایی که پیشنهاد میدین برای تغییرات دکوراسیون و رانگ امیزی و وسایلی که میتونه برای اتاق جلوه آمیز باشه رو بفرمایین تا بنده انجام بدم با تشکر از شما
مشاور: انستودیوز 13 شهریور 1395 پاسخ داده شده
13 شهریور 1395

سلام جناب آقای نظارت گرامی


از پیوستن شما به جمع مخاطبان انستودیوز بسیار خوشحالیم


در سوالتان اشاره نکرده اید که بودجه تان چقدر است و می توانید و میخواهید چه وسایلی را به اتاق اضافه کنید و سطح تغییرات مد نظرتان در چه حد است. از این رو پیشنهاداتی اولیه و ساده که برایتان قابل اجراست را به شما ارائه میکنیم و پس از آن در صورتی که نظرات تکمیلی تان را ارائه کنید می توانیم تغییرات بیشتری را برایتان بیان کنیم.


در حال حاضر اتاق خواب نور و رنگ مناسبی دارد، شما می توانید با تغییر رنگ دیوار پشت تخت به رنگی شاد و جذاب و نصب چند تابلوی کوچک و زیبای مدرن روی آن و تعویض روتختی به رنگی نزدیک به دیوار پشت تخت اتاق را بسیار زیباتر کنید.(به ما بگویید رنگهای مورد علاقه تان چه رنگ هایی هستند، در حال حاضر رنگ بنفشی روشن و گرم به نظر مناسب می آید.)


اما در مورد اتاق دیگر، که نور کافی ندارد و فضایی بلاتکلیف به نظر می رسد، پیشنهاد می کنیم پرده را تغییر دهید و یک چراغ آویز زیبا برای آن خریداری کنید. همین دو کار ساده تغییرات زیادی در جلوه ی این فضاها ایجاد می کند.


اگر امکان خرید آباژور، مبل، میز تحریر و صندلی و... را دارید به ما اطلاع بدهید تا تغییرات دیگر را نیز به شما اعلام نماییم.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: