تغيير دكوراسيون

با سلام همانطور كه در تصوير پيوست شده مشاهده مي نماييد منزلي با مبلمان قهوه اي رنگ دارم ، قصد خريد لوستر ، كوسن و روميزي و گلدان مناسب و براي منزل دارم. خواهشمند است در اين زمينه راهنمايي نماييد. با تشكر
مشاور: سیبا قابوسی 8 دی 1397 پاسخ داده شده
8 دی 1397

با سلام خدمت شما دوست گرامی


از پیوستن شما به جمع مخاطبین انستودیوز بسیار خرسندیم.همانطور که فرمودید رنگ غالب دکوراسیون منزل شما طیف های مختلف رنگ قهوه ای و کرم است. پیشنهاد می کنیم برای جذابیت بیشتر فضا از یک رنگ سوم کمک بگیرید. میتوانید این رنگ سوم را به کمک وسایل جدیدی که قصد دارید تهیه کنید، به فضا بیافزایید.  انتخاب این رنگ سوم تا حدود زیادی سلیقه ایست. چرا که رنگ قهوه ای و کرم با اکثر رنگ ها همخوانی مناسبی ایجاد می کنند. تصویر زیر نمونه هایی از رنگ بندی نشیمن با رنگ غالب قهوه ایست.
افزودن رنگ جدید به پذیرایی با مبل قهوه ای

پالت های رنگی پیشنهادی برای پذیرایی با رنگ غالب قهوه ای


انتخاب کوسن: برای مبل استیل معمولا از کوسن هایی با رنگی نزدیک به رنگ پارچه ی مبل یا رنگ چوب آن استفاده می شود. بنابراین توصیه می کنیم برای دلبازتر شدن فضا، تعدادی از کوسن های موجود را حفظ کنید و در کنار آن ها از کوسن هایی به رنگ کرم که با رنگ قهوه ای هماهنگی دارند استفاده نمایید. کوسن های جدید یا به صورت تک رنگ ( رنگ کرم) و یا ترکیبی با رنگ طلایی تهیه نمایید. طرح راه راه برای تعدادی از کوسن ها گزینه مناسبی است.


همچنین می توانید  از رنگ سوم و جدیدی که به فضا اضافه نمودید کمک بگیرید . به این صورت که تعدادی از کوسن ها به رنگ کرم باشند و تعدادی دیگر به رنگ جدیدی که نتخاب می کنید.کوسن‌ها اشکال متنوعی دارند، شما از هر شکل هندسی که به آن علاقه‌مند هستید می‌توانید بهره بگیرد. شما می‌توانید از کوسن‌های دایره‌ای و مستطیلی نیز استفاده کنید.


انتخاب لوستر: در انتخاب لوستر دو نکته را مد نظر قرار دهید حجم و اندازه و شکل ظاهری و دیگری میزان نوردهی آن. با توجه به مبلمان موجود و مساحت منزلتان پیشنهاد می کنیم از طرح های ساده  که در آن رنگ طلایی به صورت محدود به کار رفته است استفاده نمایید. حجم لوستر انتخابی شما نیز باید با فضای منزلتان هماهنگی داشته باشد. بنا براین لوسترهای بزرگ وبلند را توصیه نمی کنیم چرا که فضای منزل شما را دلگیر می کند. بهتر است لوسترتان شاخه‌ها و چراغ‌های کمتری داشته باشد چرا که اگر نور و روشنایی‌تان زیاد باشد، مجبور می‌شوید بعضی از لامپ‌ها را باز یا خاموش کنید که جلوه ی خوبی نخواهد داشت. تصاویر زیر نمونه هایی از لوستر های پیشنهادی ما است. همانطور که مشاهده میفرمایید لوستر های بدون آویز هم می تواند گزینه مناسبی برای منزل شما باشد.
چه لوستر هایی برای پذیرایی کوچک مناسب است

لوستر های پیشنهادی برای پذیرایی


انتخاب رومیزی : پیشنهاد می کنیم از یک رنگ جدید استفده کنید تا فضای پذیرایی دلپذیر و جذاب تر شود. سعی کنید مدلی را انتخاب نمایید که در آن حداکثر دو رنگ به کار گرفته شده باشد و طرح ساده ای داشته باشد. ابعاد آن نیز  به صورت مربعی که یا کوچکتر از ابعاد سطح میز باشد تا رومیزی بر روی میز قرار بگیرد و یا حداکثر 10 سانتی متر از میز آویزان شود تا پایه های میز دیده شود. تصاویر زیر نمونه ای از طرح و رنگ پیشنهادی ماست.
انتخاب رومیزی برای میز جلومبلی

نمونه رومیزی های پیشنهادی برای میز جلومبلی


انتخاب گلدان: ازگلدان های شیشه ای  بی رنگ یا سرامیکی سفید میتوانید کمک بگیرید و مطابق پالت رنگی انتخابی خود رنگ گل های آن را انتخاب نمایید و برروی میز جلو مبلی قرار دهید.پیشنهاد می کنیم رنگ گل ها با رنگ رومیزی هماهنگ باشند.
چه گلدانی برای میز جلومبلی مناسب است

چند نمونه گلدان برای روی میز


امیدوارم پاسخ ارائه شده برایتان مفید بوده باشد. در صورتی که در این خصوص یا موضوعات دیگر سوال یا ابهامی وجود دارد، خوشحال می شویم آنرا با کارشناسان انستودیوز در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم


 

ارسال پاسخ