تعویض کاغذ دیواری

سلام تغییر کاغذ دیواری ,دیوار به ابعاد دو ونیم در چهار و نیم . بقیه دیوارها کاغذ دیواری طرح چوب هستن. این دیوارو میخوام فرق داشته باشه و با بقیه اتاق همخوانی داشته باشه و محل قرار گرفتن تلوزیون هم هست
مشاور: انستودیوز 7 اسفند 1394 تکمیل شده
7 اسفند 1394

سلام خانم آیدای گرامی


بسیار خرسندیم از حضور شما در انستودیوز


فضای فعلی منزل شما با توجه به رنگ های به کار رفته، بسته و کوچک به نظر می رسد و لازم است شما روشنایی و طراوت بیشتری وارد فضا کنید.


از نظر ما با تغییر کاغذ دیواری به تنهایی نمیتوانید فضارا متحول کنید و همخوانی مد نظر را در اتاق جاری کنید، بهتر است حداقل رنگ پرده را نیز تغییر بدهید تا اثرگذاری کارتان در فضا جلوه ی بهتر و بیشتری داشته باشد.
سه حالت پیشنهادی برای درک بهتر اثرگذاری رنگ ها

سه حالت پیشنهادی برای درک بهتر اثرگذاری رنگ هابرای اینکه بتوانید درک بهتری از مساله داشته باشید، برایتان چند طرح پیشنهادی را روی عکس قرار داده ایم، به طور کلی سعی کنید طرح های شلوغ استفاده نکنید و زمینه ی کاغذ ها سفید یا روشن باشد و طرحی که روی آن قرار دارد رنگی داشته باشد که بتوانید از آن برای پرده هم استفاده کنید.

این سه رنگ پیشنهاد قطعی ما نیستند و بیشتر برای کمک به شما جهت درک اثرگذاری رنگ های روشن بر فضا ارسالشان کرده ایم.
 

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.