ترکیب رنگ

با عرض سلام مجدد و تشکر بابت پاسخگوییتون مشکل بنده این هستش که هنوز تکلیف خانه ای که میخوام ساکن بشم مشخص نیست و از جزئیاتش خبر ندارم. همچنین هیچکدام از وسایل سالن مثل مبلمان و میز نهار خوریی و ... را نگرفتم ... بنده ابتدا مشکلم در انتخاب رنگ سیلور و سفید بود برای وسایل برقی آشپزخانه که به این نتیجه رسیدم سفید بگیرم و حالا ترکیب رنگ مناسب برای هایلایت جهت تکمیل وسایل رو نمیدونم چی انتخاب کنم ...و دو دلم بین سفید و سیلور از این جهت که سفید به مرور زمان زرد میشه...که گاهی تصمیم میگیرم برم عوض کنم وسایل رو و همه را سیلور بگیرم اما بعد پشیمون میشم و تصمیم بر ترکیب رنگ سفید و سیلور میگیرم یعنی وسایل بزرگم رو مثل گاز و یخچال و ماشین رو سیلور و مابقی رو سفید یا بالعکس ... اما نمیدونم جالب در میاد یا ن؟ با کابینت های سفید...
مشاور: انستودیوز 10 مرداد 1395 پاسخ داده شده
10 مرداد 1395

سلام دوست گرامی، از حضور مجددتان در انستودیوز بسیار خوشحالیم و باید بگوییم که نگرانی شما برای ما قابل درک است و متوجه احساس شما هستیم. اطمینان داشته باشید که رنگ هایی مثل نقره ای و سفید، رنگ هایی نیستند که شما را دچار مشکل کنند.


چرا که این رنگ ها خنثی هستند و شرکت ها به طور کلی تجهیزات آشپزخانه را به رنگ های خنثی روانه ی بازار می کنند تا محصولاتشان با بیشتر رنگ های موجود همخوانی داشته باشد. پس از این بابت نگران نباشید که در آینده رنگ سیلور یا سفید تجهیزات شما با رنگهایی که در خانه تان وجود دارد همخوانی نداشته باشد. برای مثال در تصویر زیر تجهیزات سفید را با 6 رنگ کابینت مختلف برایتان آورده ایم،در ردیف پایین این ترکیب به عمد از رنگ هایی غیر معمول استفاده کرده ایم تا ببینید که تجهیزات آشپزخانه حتی با چنین رنگ هایی هم نتیجه ی بدی به دست نمی دهند.مشاوره انتخاب رنگ وسایل آشپزخانه و دکوراسیون
ترکیب تجهیزات سفید با رنگ های مختلف کابینت

دقت کنید که تصویر بالا تنها یک مثال است و ما به شما اطمینان می دهیم اگر در زمان انتخاب رنگ های منزلتان نیز همینطور مسؤلانه و با دقت اقدام کنید و از متخصصان دکوراسیون و طراحی داخلی کمک بگیرید حتما ترکیب نهایی ایجاد شده ترکیب ایده آلی است و نهایتا این نکته را تکرار می کنیم که نباید از رنگ های خنثی ای مثل سفید و سیلور بترسید چرا که این رنگ ها با بیشتر رنگ های ترکیبی مناسب ایجاد می کنند.


امیدواریم پاسخ ارائه شده کمی از نگرانی شما کاسته باشد، و اطمینان بیشتری در شما و تصمیمتان ایجاد کرده باشیم. در صورت تمایل امکان مکالمه ی تلفنی با کارشناسان ما نیز برایتان فراهم است، کافی است این مساله را به ما اعلام کنید تا اقدامات بعدی برای انجام مشاوره ی تلفنی و صحبت بیشتر در این خصوص برایتان فراهم گردد.


در صورتی که هر گونه سوالی در این موضوع دارید آن را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا در زمانی کوتاه پاسخگوی شما باشیم.

10 مرداد 1395

با سلام و خسته نباشید برای انتخاب رنگ کف چند اتاق اداری دچار سردرگمی و دودلی شدم و به کمک شما نیاز دارم ولی نمی خوام مطالب وعکسها به صورت عمومی پخش بشه. آیا امکانش هست به صورت مستقیم با شما در ارتباط باشم؟