ترکیب رنگ

با عرض و سلام خسته نباشید... بنده تعدادی از وسایل برقی آشپزخونم رو سفید گرفتم برای جهیزیه - اما مشکلم اینجاست که نمیدونم این سفید رو با چه رنگ دیگه ای ترکیب کنم که هم جذابیت خودش رو داشته باشه و هم یک هارمونی رنگ تو فضای آشپزخونم ایجاد بشه. علاوه بر اون میخوام مدرن هم باشه ---- از اون گذشته نگرانی دیگه ای که دارم اینه که میگن وسایل سفید به مرور زمان زرد میشن... آیا این درسته و اگه اینطوریه چه کاری باید انجام بدم که این اتفاق نیفته ؟ مسئله دوم اینه که رنگ کابینتم رو چی انتخاب کنم که به وسایلم بخوره ؟ پیشاپیش بابت پاسخگوییتون نهایت تشکر رو دارم و ممنون میشم منو راهنمایی کنید که به یه نتیجه قطعی برسم چون واقعا سر در گم شدم و انتخاب یک رنگ مکمل جدید و شیک برام خیلی سخت شده
مشاور: انستودیوز 7 مرداد 1395 پاسخ داده شده
7 مرداد 1395

سلام دوست گرامی


از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم


شما در حال حاضر برخی وسایل آشپزخانه را به رنگ سفید خریده اید و در پی این هستید که رنگی برای هایلایت در آشپزخانه تان انتخاب کنید.


با توجه به خنثی بودن رنگ سفید، کار پیش روی شما کار سختی نیست. برای انتخاب رنگ دیگر می توانید از چند محل مختلف الهام بگیرید:


1- رنگ کابینت ها


2- رنگ کاشی های دیوار و سرامیک های کف آشپزخانه


3- رنگ مبلمان و وسایلی که در نزدیکی آشپزخانه دارید(مثلا میز و صندلی غذاخوری یا مبل های نشیمن)


و در مقابل این رنگ ها می توانید 3 برخورد مختلف داشته باشید:


1- انتخاب همان رنگ


2- انتخاب رنگ هماهنگ


3- انتخاب رنگ متضاد


برای مثال ممکن است مبل های منزل شما زرد باشند، شما می توانید از همان رنگ زرد در آشپزخانه استفاده کنید، یا از رنگی مثل نارنجی روشن به عنوان رنگی هماهنگ بهره ببرید، یا از رنگ آبی فیروزه ای به عنوان رنگی متضاد استفاده کنید. هر سه ترکیب پیشنهادی باعث می شوند فضایی مناسب داشته باشید.


پیشنهاد می کنیم تصاویری از فضای آشپزخانه را برایمان ارسال کنید و بگویید میخواهید رنگ جدید را برای چه وسایلی انتخاب کنید؟ چراغ آویز؟ پرده ها؟ کابینت؟


همچنین لطفا در تصاویر ارسالی به ما بگویید که آشپزخانه با چه فضایی بیشتر در ارتباط است و آیا برای آن قسمت مبلمان خریداری کرده اید؟ اگر خرید کرده اید یا میخواهید خرید کنید، این مبلمان به چه رنگی هستند؟پس از پاسخگویی شما به این سوالات، میتوانیم رنگ های مناسب را به شما پیشنهاد کنیم.اما در مورد زرد شدن رنگ تجهیزات سفید، این مساله عموما برای قسمت های پلاستیکی رخ می دهد و بدنه هایی با جنس با کیفیت کمتر دچار چنین تغییر رنگی می شوند، با این حال با استفاده از مواد شوینده و ترکیب جوش شیرین و وایتکس و آب گرم امکان سفید کردن مجدد این وسایل وجود دارد.


وسایل سفید آشپزخانه زرد شدند


امیدواریم پاسخ ارائه شده تا به اینجا برایتان رضایت بخش بوده باشد، در انتظار دریافت تصاویر و اطلاعات بیشتر از جانب شما هستیم.

7 مرداد 1395

با عرض سلام مجدد و تشکر بابت پاسخگوییتون

مشکل بنده این هستش که هنوز تکلیف خانه ای که میخوام ساکن بشم مشخص نیست و از جزئیاتش خبر ندارم. همچنین هیچکدام از وسایل سالن مثل مبلمان و میز نهار خوریی و ... را نگرفتم ... بنده ابتدا مشکلم در انتخاب رنگ سیلور و سفید بود برای وسایل برقی آشپزخانه که به این نتیجه رسیدم سفید بگیرم و حالا ترکیب رنگ مناسب برای هایلایت جهت تکمیل وسایل رو نمیدونم چی انتخاب کنم ...و دو دلم بین سفید و سیلور از این جهت که سفید به مرور زمان زرد میشه...که گاهی تصمیم میگیرم برم عوض کنم وسایل رو و همه را سیلور بگیرم اما بعد پشیمون میشم و تصمیم بر ترکیب رنگ سفید و سیلور میگیرم یعنی وسایل بزرگم رو مثل گاز و یخچال و ماشین رو سیلور و مابقی رو سفید یا بالعکس ... اما نمیدونم جالب در میاد یا ن؟ با کابینت های سفید...

7 مرداد 1395

نگرانی شما برای ما قابل درک هست و متوجه احساس شما هستیم. شما اطمینان داشته باشید که رنگ هایی مثل نقره ای و سفید، رنگ هایی نیستند که شما را دچار مشکل کنند.


چرا که این رنگ ها خنثی هستند و شرکت ها به طور کلی تجهیزات آشپزخانه را به رنگ های خنثی روانه ی بازار می کنند تا محصولاتشان با بیشتر رنگ های موجود همخوانی داشته باشد. پس از این بابت نگران نباشید که در آینده رنگ سیلور یا سفید تجهیزات شما با رنگهایی که در خانه تان وجود دارد همخوانی نداشته باشد. برای مثال در تصویر زیر تجهیزات سفید را با 6 رنگ کابینت مختلف برایتان آورده ایم،در ردیف پایین این ترکیب به عمد از رنگ هایی غیر معمول استفاده کرده ایم تا ببینید که تجهیزات آشپزخانه حتی با چنین رنگ هایی هم نتیجه ی بدی به دست نمی دهند.
مشاوره انتخاب رنگ وسایل آشپزخانه و دکوراسیون

ترکیب تجهیزات سفید با رنگ های مختلف کابینت


دقت کنید که تصویر بالا تنها یک مثال است و ما به شما اطمینان می دهیم اگر در زمان انتخاب رنگ های منزلتان نیز همینطور مسؤلانه و با دقت اقدام کنید و از متخصصان دکوراسیون و طراحی داخلی کمک بگیرید حتما ترکیب نهایی ایجاد شده ترکیب ایده آلی است و نهایتا این نکته را تکرار می کنیم که نباید از رنگ های خنثی ای مثل سفید و سیلور بترسید چرا که این رنگ ها با بیشتر رنگ های ترکیبی مناسب ایجاد می کنند.امیدواریم پاسخ ارائه شده کمی از نگرانی شما کاسته باشد، و اطمینان بیشتری در شما و تصمیمتان ایجاد کرده باشیم. در صورت تمایل امکان مکالمه ی تلفنی با کارشناسان ما نیز برایتان فراهم است، کافی است این مساله را به ما اعلام کنید تا اقدامات بعدی برای انجام مشاوره ی تلفنی و صحبت بیشتر در این خصوص برایتان فراهم گردد.


در صورتی که هر گونه سوالی در این موضوع دارید آن را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا در زمانی کوتاه پاسخگوی شما باشیم.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: