ترکیب رنگ وسایل آشپزخانه

با عرض سلام و خسته نباشید ... بنده قصد تهیه جهیزیه دارم . تا حالا چندتا تیکه از وسایلم رو هم گرفتم اونم به رنگ سفید.... حالا مشکل من اینجاست که نمیدونم این رنگ سفید رو با چه رنگ دیگه ای ترکیب کنم که هم یه فضای دلنشین داشته باشم که زود ازش خسته نشم و هم شیک و به روز.... و هم چنین رنگ یخچال و ماشین لباسشویی و گاز و کفپوش آشپزخونه رو نمیدونم چه رنگی انتخاب کنم که یک هارمونی رنگ تو فضای آشپزخونم داشته باشم... ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی به کمکتون احتیاج دارم...
مشاور: انستودیوز 21 تیر 1395 پاسخ داده شده
21 تیر 1395


سلام دوست گرامی


از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم. برای مسائلی که مطرح کرده اید راهکاری کلی به شما پیشنهاد می کنیم.


خرید های فعلی شما رنگ خنثای سفید را دارند، از این رو لازم نیست نگرانی ای داشته باشید، حال که رنگی خنثی را انتخاب کرده اید، برای داشتن فضایی دلنشین و ایده آل می توانید از 2 رنگ دیگر استفاده کنید. در این شرایط مهم است که بدانید میخواهید فضای خانه تان چه حال و هوایی داشته باشد، در حالت فعلی با توجه به خواسته های شما، پیشنهاد می کنیم از رنگی گرم و روشن برای دیوارهای خانه استفاده کنید. و رنگ سوم (رنگ هایلایت) را رنگی چشم ربا و جذاب که با رنگ دیوارها هماهنگ است انتخاب کنید و از آن برای وسایل تزیینی کوچکتر مثل گلدان، آباژور، دستک پرده، کوسن و... استفاده کنید.


مثلا:


مبلمان و وسایل چوبی به رنگ سفید و خنثی، رنگ دیوارها کرم ملایم و رنگ هایلایت سرخابی(تصویر سمت چپ) به طور کلی در دکوراسیون منزل، روش استفاده از رنگ اهمیت زیادی دارد و پیشنهادی که برایتان ذکر کردیم، روشی کم ریسک و کارآمد برای نیل به مقصود شما می باشد.
مشاوره انتخاب رنگ برای خانه

تصاویری برای توجیه بهتر مسائل مطرح شده


برای انتخاب رنگ کفپوش و تجهیزات آشپزخانه، باید بدانیم کابینتها و کاشی ها به چه رنگی هستند و نورگیری فضا چطور است، اگر فضایی با نورگیری مناسب دارید، آزادی عمل شما بیشتر است، اما اگر نورگیری آشپزخانه مناسب نیست، بهتر است کفپوش رنگی روشن داشته باشد و تجهیزات آشپزخانه تان نیز حتی الامکان همرنگ و سفید باشند تا فضای آشپزخانه منسجم به نظر برسد و هماهنگی بیشتری در منزلتان داشته باشید.


پیشنهاد می کنیم تصویری از فضای فعلی منزلتان برایمان ارسال کنید تا بتوانیم به طرزی مناسب تر پاسخگوی این بخش از سوالتان باشیم.


 
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: