ایده برای تغییردرصورت نیاز

بیزحمت راهنماییم کنین که این رنگ برای دیوارپشت تلویزیون خوبه اگه خوب نیست بیزحمت یه نظری بدین
مشاور: انستودیوز 1 مهر 1395 پاسخ داده شده
1 مهر 1395

سلام خانم قاسمیان گرامی

این دیوار به تنهایی محل مناسبی برای تلویزیون می باشد، اما به لحاظ قرارگیری شوفاژ و کولر بر روی آن ترکیب نامناسبی ایجاد شده است. همچنین جای دادن نامنظم وسایل در اطراف میز تلویزیون، ظاهری آشفته به این قسمت از فضا داده است، بنابراین برای رفع این مشکل بهتر است ابتدا به چیدمان میز و فضای اطراف آن پرداخته سپس رنگ های هماهنگ با محیط را به شما ارائه خواهیم داد.


همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در چیدمان اول تنها صندلی یا میز تاشو ی سمت راست و همینطور استیکر دیواری حذف شده  و بجای آن یک طبقه که روی آن می توان لوازم دکوری مختلف قرار داد، نصب شده است همینطور باکس های دکوری که روی هم چیده شده بود با ترکیب بندی مناسب به دیوار نصب شد. چیدمان های بعدی که بیشتر مد نظر ما بوده مشروط به این است که تلویزیون شما قابلیت نصب بر روی دیوار را داشته باشد، چرا که از این راه می توان تا حدی از ظاهر نامناسب شوفاژ روی دیوار کاست وبا قرار گیری طبقه های دکوری چیدمانی بهتر در اطراف تلویزیون ایجاد کرد.


حال از میان گزینه ی دوم بدون اضافه شدن طبقه دکوری و تنها با چینش باکس ها اطراف تلویزیون بوده ، گزینه ی سوم چیدمان با اضافه کردن طبقه های دکوراتیو و گزینه ی آخر و پیشنهادی ما، نصب طبقه ی دکوری با کشیدگی سراسری در بالای شوفاژ و تقسیم دیوار به دو قسمت می باشد که از این طریق از تاثیر بصری شوفاژ تا حد زیادی کاسته می شود، و شما می توانید این قسمت از دیوار را کاغذ دیواری به رنگ روشن کرده و قسمت بالای دیوار را رنگ کنید تا ظاهری شیک و متفاوت به منزلتان بدهد. حال رنگ های پیشنهادی طبق تصویر، در درجه ی اول رنگ های سبز (از دسته رنگ های سرد) و رنگ گلبهی ( از دسته رنگ های گرم) می باشد. رنگ آبی تیره هم در درجه ی دوم با محیط هماهنگی دارد.
مشاوره ی آنلاین معماری طراحی دیوار تلویزیون

چیدمان و رنگ بندی های پیشنهادی


اگر به دنبال ایجاد فضایی گرم و شاد در عین حال آرامش بخش هستید پیشنهاد ما به شما رنگ گلبهی یا همان گزینه ی چهارم می باشد.


همچنین می توانید در صورت امکان برای بالا بردن کیفیت فضا و تبدیل آن به دیواری با طراحی زیبا، مانند تصاویر زیر باکس هایی به شکل میز برای رادیاتور ساخته که در عین پوشش ظاهری رادیاتور، تهویه ی مناسبی داشته و می توان از آن به عنوان میز تلویزیون یا قرار دادن وسایل دکوری استفاده کرد.
راهنمایی برای پوشاندن شوفاژ در اتاق

انواع میز کنسول ها برای پوشاندن رادیاتور 

امیدواریم پاسخ ارائه شده رضایت شما را جلب کرده باشد، شما میتوانید نظرتان در مورد نحوه ی پاسخگویی کارشناسان انستودیوز را از طریق فرم نظرسنجی که در همین صفحه موجود است به اطلاع ما برسانید.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: