اکسسوری

سلام وقتتون بخیر من و همسرم قبلا از مشاوره های خوب شما استفاده کردیم و واقعا از تیم خوبتون ممنونیم سوالی که الان برامون پیش امده درمورد تزئینات و اکسسوری هست ... ما میخوایم کوسن و رومیزی و گلدون برای رو میز بگیریم ...به دوتا سبک علاقه داریم ... رانر و کوسن مخمل طرح سنتی ایرانی بارنگ زرد و مدل دیگه کوسن و شال مبل خز و کوسن های براق پولکی ...که برای رنگشون تصمیمی نگرفتیم ... میخواستیم نظر شما رو بدونیم و روی این دو مدل اصراری نداریم...بنظر شما از چه جنس و رنگی استفاده کنیم ما میخوایم ساعت و اینه هم بگیریم و روی رنگ اونها هم تاثیر میزاره مثلا نمیدونیم الان ساعت و اینه رو طلایی بگیریم یا نقره ای ممنونم
مشاور: انستودیوز 16 دی 1397 پاسخ داده شده
16 دی 1397

سلام آقای رضای گرامی


از حضور مجدد شما در میان مخاطبان انستودیوز بسیار خرسندیم. با توجه به تصاویر ارسالیتان لازم است بدانید رنگبندی فعلی منزل شما به خاطر وجود مبل تک بادنجانی و چوب های تیره رنگ مبل ها، به سختی می تواند به شما ترکیبی ایده آل ارائه کند. این به آن خاطر است که اکسسوری ها اصولا برای آنکه چاشنی رنگی فضا شوند و رنگی تاکیدی وارد محیط کنند به کار می روند، لذا رنگ آن ها باید رنگی جذاب تر و نسبتا قوی تر از رنگ های به کار رفته در سایر مبلمان باشد. این در حالی است که بنفش و قهوه ای تیره به کار رفته بسیار تیره و شدت دار هستند و اگر رنگی جدید به عنوان رنگ تاکیدی وارد فضا شود می تواند باعث آشفته و شلوغ به نظر رسیدن فضا شود. با مثالی ملموس تر این مساله را برایتان شرح می دهیم. اگر رنگ تاکیدی را مانند تک خوان یک گروه سرود در نظر بگیریم، فرد تکخوان در صورتی می تواند زیبا و تاثیر گذار بخواند که سایرین صدایی ملایم و آرام را به عنوان زمینه ی صدای او ایجاد کنند. اما اگر سایر افراد گروه با صدایی بلندتر از تک خوان گروه بخوانند، او نیز مجبور است صدایی بلند تر ایجاد کند تا بر آن ها غلبه کند و نتیجه ی کار سرودی آزاردهنده و گوش خراش خواهد بود. شرایط فعلی منزل شما نیز چنین است و نمی توان با اضافه کردن رنگی جدید انتظار بهتر شدن اوضاع را داشت. در نتیجه ما به شما دو پیشنهاد ارائه می کنیم.


1- تعویض مبل های تک با مبل هایی به رنگ ملایم


2- استفاده از اکسسوری هایی با رنگ زمینه ی خاکستری سرد و روشن و طرح های بنفش. با این انتخاب شما با کمک رنگ خاکستری قوت و قدرت رنگ بنفش را کاهش می دهید و با استفاده از طرح ها و خطوط بنفش آن، خاکستری را از سادگی و بی روح بودن خارج می کنید و باعث ایجاد هماهنگی بین کوسن و مبل خواهید شد. در نتیجه پیشنهاد ما به شما استفاده از این ترکیب و وارد نکردن رنگ های جدید به فضا می باشد.
رنگ مناسب اکسسوری برای مبل بادنجانی

کوسن هایی با زمینه خنثی و طرح ساده بنفشدر خصوص انتخاب رنگ ساعت و آینه، با توجه به مواردی که ذکر شد استفاده از رنگ نقره ای ارجحیت بیشتری نسبت به طلایی دارد و بهتر است از این رنگ بهره ببرید.

امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما دوست گرامی مفید واقع شده باشد. در صورتی که پرسش دیگری در این خصوص دارید حتما آن را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما دوست گرامی باشیم.

16 دی 1397

سپاس فراوان از راهنمایی های مفیدتون و وقتی که برای ما گذاشتید...واقعا از شما و تیم خوبتون ممنونیم.
16 دی 1397

آقای رضای گرامی از رضایت شما بسیار خوشحالیم و امیدواریم در آینده شاهد حضور شما در سایت باشیم.

ارسال پاسخ