انتخاب کاغذ دیواری مناسب

سلام منزل جدید ما خانه ای بسبک قدیمی است که در سقف ان اینه کاری بکار گرفته شده است. و فرش های منزل ما کرم قهوه ای و لاکی هستن و یک دست مبل قرمز و یک دست قهوه ای داریم- ب نظر شما چه کاغذ دیواری برای چنین خانه ای مناسب است؟؟ ساده یا طرح سنتی! و چه رنگی با سپاس
مشاور: انستودیوز 20 شهریور 1395 پاسخ داده شده
20 شهریور 1395

سلام خانم صدیقه گرامی


خوشحالیم که شمارا در میان مخاطبان انستودیوز مشاهده می کنیم.


توضیحات شما حاکی از این است که فضای کلی منزلتان رنگبندی گرم دارد. اما این توضیحات برای انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری کافی نیست، در وهله ی اول باید دید که آیا کاغذ دیواری برای منزل شما لازم است یا خیر؟ سپس باید به طرح و رنگ آن و اینکه کاغذ روی چه دیوار یا دیوارهایی نصب شود فکر کرد.


با توضیحاتی که ارائه کردید به نظر می رسد انتخاب یک دیوار شاخص و اجرای کاغذ دیواری بته جقه با زمینه ی قرمز روشن و طرح های طلایی گزینه ای مناسب باشد. اما پیشنهاد ما به شما این است که تصاویری از فضای منزلتان را برای ما ارسال نمایید تا ما نکاتی مثل رنگ دیوارها، میزان نورگیری خانه، مساحت اتاق، شدت رنگ مبل ها، رنگ کف منزل و... را مشاهده کنیم و بر اساس اطلاعاتی که از تصویر دریافت میکنیم به شما بگوییم بهتر است چه دیواری را کاغذ کنید و طرح و رنگ کاغذ باید به چه صورت باشد.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: