انتخاب رنگ کتابخانه

سلام نیک منش هستم درباره طرح ارسالی ام ؛من ۲۷ساله ام ٬ازرنگهای صورتی ونسکافه ای وفسفری و..خوشم میادرنگهای طرحم دربازارنیافتم به نظرتون سرخابی براق وسفیدبراق(سفیدجای صورتی ملایم)کاربشه خوبه؟بدنه کارم درطرح زرشکی مات هست حالامن بدنه روزرشکی براق بگیرم یااستخونی؟واگه پیشنهادی دارین بفرمایید؛طرحم رودوباره میفرستم به همراه رنگ صورتی که دیدم.ممنونم ازراهنمایی خوبتون
مشاور: انستودیوز 19 آبان 1395 پاسخ داده شده
19 آبان 1395

خانم نیک منش گرامی

با سپاس از حضور مجدد شما در انستودیوز، با توجه به مساحت اتاق و قصدتان از ساخت این کمد و کتابخانه، بهتر است در طرح  مورد نظرتان فضا را به سمت آرامش بیشتر هدایت نمایید.


رنگ سرخابی براق در نگاه اول و حتی شاید تا چند هفته زیبا به نظر برسد، اما در اتاقی 12 متری استفاده از آن چندان توصیه نمی شود. پیشنهاد دیگر ما این است که به جای استفاده از الگوی شطرنجی، از رنگبندی ساده تر استفاده کنید و سعی کنید رنگ دستگیره ی کمد ها با چوب زمینه شان هماهنگ باشد تا کمتر به چشم بیایند. در تصویر زیر سعی کرده ایم این تغییرات را تا حدودی به شما نمایش بدهیم.
مشاوره برای انتخاب رنگ کتابخانه  و کمد صورتی و سرخابی

تغییر طرح شطرنجی به طرح ساده تر


لازم به ذکر است اگر به استفاده از رنگ سرخابی علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم آن را به صورت رگه ها یا خطوطی محدود در طرح استفاده کنید، نه به عنوان سطحی بزرگ. بهتر است چنین رنگ هایی در فضاهای محدود به عنوان رنگ هایلایت استفاده شوند و جزئی از رنگبندی اصلی فضا نباشند.


نهایتا پیشنهاد ما به شما استفاده از چوب سفید شیری گرم و طرحدار به همراه صورتی سیر به عنوان رنگ های اصلی و رنگ سرخابی به عنوان رنگ هایلایت در طرح می باشد. در تصاویر زیر سه حالت را مشاهده می کنید. از نظر ما سفید خالص، رنگ مکمل مناسبی برای ساخت کمد نیست و بهتر است از رنگبندی تصویر سمت چپ برای کارتان استفاده نمایید تا هم فضا بیش از حد صورتی و سرخابی نباشد و کوچک به نظر نرسد، هم خام بودن رنگ سفید فضای اتاقتان را کودکانه جلوه ندهد.
چه رنگی برای کمد صورتی و سفید بهتر است

رنگبندی های پیشنهادی برای استفادهامیدواریم این مشاوره برای شما کارآمد واقع شده باشد. در صورتی که سوال دیگری در این خصوص دارید حتما آن را با ما در میان بگذارید.
19 آبان 1395

باسلام وتشکرمجدد؛من صورتی سیر توبازارپیدانکردم؛ایابازهم پیشنهاددیگه ای جای سرخابی براق دارین؟اگه ممکنه ازرنگ شیری وسرخابی روی طرحم وخصوصارنگ بدنه کار(که چه رنگی باشه بادرهام هم خوانی بیشتری داشته باشه)کارکنیدوتصویرش رولطفابفرستیدممنونم.
19 آبان 1395

خانم نیک منش گرامی

اگر رنگ های مشابه تصویر مشاوره ی قبلی را پیدا نمی کنید می توانید برای کمدهایتان از رنگبندی ای مانند تصویر سمت راست استفاده نمایید. از نظر ما این حالت فضا را بازتر نشان می دهد و برای کار و مطالعه بهتر است. البته دقت داشته باشید که این یک پیشنهاد طراحی شده ی کامل نیست و ما رنگبندی را برایتان تغییر داده ایم تا بتوانیم در تصمیم گیری به شما کمک کرده باشیم.
رنگ کمد صورتی و سفید و سرخابی

تغییر رنگ کمد به رنگ متفاوتامیدواریم تغییرات پیشنهادی از نظر شما مثبت باشد چنانچه سوال دیگری در این خصوص دارید حتما آن را با ما در میان بگذارید.
19 آبان 1395

سلام وقت بخیر؛به نظرتون ترکیب رنگ سورمه ار بایاسی برای طرحم خوبه؛اگه نظرتون مثبت هست روی طرحم لطفانشون بدین.ممنونم
19 آبان 1395

خانم نیکمنش گرامی، سبک مشاوره ی پیش رو جزئی از خدمات سایت با عنوان «مشاوره ی حرفه ای» است که در آن کارشناسان انستودیوز به صورت نرم افزاری تغییراتی روی تصاویر ارسالی مخاطبان اجرا می کنند، در صورتی که تمایل دارید رنگ های دیگری روی این تصاویر مشاهده کنید لطفا از بخش مشاوره حرفه ای رنگ انستودیوز استفاده نمایید.


امیدواریم رنگبندی اجرا شده برای شما رضایت بخش بوده باشد و به شما در تصمیم گیری بهتر کمک کند.
مشاوره انتخاب رنگ کمد منزل

رنگبندی سرمه ای یاسی