انتخاب رنگ پرده

ضمن سلام و خسته نباشید. اگه امکان داره می خواستم در مورد انتخاب پرده برای پذیرایی منو راهنمایی کنین ممنون می شم. خونه ما کل متراژ 125 متر ، رنگ دیوارها و درها سفید، رنگ کابینت هامون سفید ، رنگ مبلمان قهوه ای سوخته ، میز غذاخوری چوب ، فرش دستباف ایرانی ( رنگهای زمینه کرم و قهوه ای) . من رنگ انتخابی برای پرده و روی صندلی های میز غذاخوری زرد در نظر گرفتم . نمی دونم شیک میشه یا نه. اگه امکان داره منو راهنمای کنین که بهتره چه رنگی استفاده کنم . ممنون از لطفتون
مشاور: 24 مهر 1395 پاسخ داده شده
24 مهر 1395

سلام خانم ندا گرامی


از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم . با  توجه به اینکه رنگ اغلب وسایل شما سفید می باشد آوردن رنگ دیگر در منزلتان کار دشواری نمی باشد.


شما دو راه حل در پیش رو دارید:  یا می توانید از رنگ های کاملا هماهنگ مانند کرم و سفید که ریسک آن بسیار پایین است  در رنگ پرده و غداخوری استفاده کنید که در این صورت خانه کمی بی روح شده و راه دیگرکه پیشنهاد ما هم همین کار است اینکه از رنگ های گرم و شاد مانند رنگ پیشنهادی خودتان استفاده کنید که روح تازه ای به فضا می بخشد در تصاویر زیر ما سعی کردیم بر روی تصاویری که از نظر رنگ متناسب با منزل شما می باشد رنگ زرد را وارد کنیم که همانطور که مشاهده می کنید نسبت به تصاویر بالایی هم باعث شادابی فضا شده و هم ترکیبی شیک و زیبا به وجود آورده است.


مشاوره دکوراسیون داخلی منزل نمونه ای از افزودن رنگ در فضای نشیمن

همانطور که مشاهده نمودید شما می توانید از رنگ زرد در سایر وسایل کوچک منزلتان نیز استفاده کنید و جلوه خاصی به فضا بدهید.


در نهایت امیدواریم پاسخ ارائه شده شما را در انتخابتان یاری کرده باشد ، با توجه به اینکه فضای شما پتانسیل رنگ های مختلفی را دارد چنانچه تمایل به تغییر رنگ داشتید با ما در میان بگذارید تا فضا را با رنگ مورد نظرتان بررسی کنیم.