سلام و ممنون از مطلب عالیتون.با توجه به مطالبتون یه سوال داشتم.من یه سالن ال دارم که دیوار پشت تلویزیون رو با کاغذ دیواری طرح دار که ترکیب رنگ های قهوه ای، نارنجی، زرد، نسکافه ای و سفید داره کاغذ کردم و دیوارهای روبرو رو با رنگ فیروزه ای اکرلیک رنگ کردم و ترکیب مبلمان خونه هم قهوه ای ونگه هست. به نظرتون برای رنگ پرده پنجره و کوسن های مبل از چه رنگ هایی میتونم استفاده کنم؟

 • پرسیده شده توسط:

  کاربر مهمان
 • پرسیده شده در:

  18 اسفند 1394
 • پاسخ داده شده در:

  همان روز
 • تعداد بازدید:

  1562
 • پاسخ داده شده در:

  18 اسفند 1394
 • پاسخ داده شده توسط:

  انستودیوز

جناب آقای پیام گرامی


از حضور شما در انستودیوز بسیار خرسندیم


با توجه به این که ابتدا سوالتان را در بخش نظرات یکی از مطالب سایت ثبت کرده بودید، سوالتان را به این قسمت انتقال دادیم، شما در این صفحه امکان آپلود کردن تصاویر منزلتان را نیز دارید.
لطفا در صورت امکان تصاویری از منزلتان برای ما ارسال کنید تا بتوانیم پاسخی دقیق و کارشناسی شده به شما ارائه کنیم. در صورتی که میخواهید تصاویر به صورت خصوصی برای کارشناسان ارسال شود حتما این مساله را ذکر کنید.


در صورتی که امکان ارسال تصویر برایتان فراهم نیست هم، نگران نباشید، ما پیشنهاداتی کلی را برایتان ارائه خواهیم کرد و پس از پاسخگویی، ای-میل اطلاع رسانی برایتان ارسال خواهد شد.

 • پاسخ داده شده در:

  18 اسفند 1394
 • پاسخ داده شده توسط:

  انستودیوز

با سلام جناب پیام گرامی
خوشحالیم که به ما اعتماد دارید و سوالتان را با ما در میان گذاشته اید.
برای انتخاب رنگ پرده و کوسن علاوه بر درک دقیق از رنگ های موجود در فضا که شما بیان کردید عوامل دیگری مانند مقیاس فضا، رنگ کف و سقف، رنگ فضاهای مجاور، نورگیری فضا و ....نیز موثر هستند، به همین دلیل اگر تصاویری از فضای مورد نظرتان نیز ضمیمه کنید میتوانیم پاسخ کامل تری به شما ارائه کنیم. در حال حاضر با توجه به اطلاعاتی که شما بیان کردید پاسخی که در ادامه مشاهده میکنید را برایتان ارائه کرده ایم.
کوسن های زرد و فیروزه ای برای مبل قهوه ای

کوسن های زرد و فیروزه ای برای مبل قهوه ای


با توجه به رنگ فیروزه ای دیوارها و مبل های قهوه ای بهتر است ارتباطی بین این دو عنصر و دیگر دیوار ها ایجاد کنید که برای این کار رنگ زرد یا کرم و فیروزه ای برای کوسن می تواند گزینه ی مناسبی باشد.
پرده های کرم و طلایی رنگ برای نشیمن

پرده های کرم و طلایی رنگ برای نشیمن


 رنگ پرده نیز بهتر است با دیگر عناصر موجود در فضا هماهنگ باشد و همچنین کمک کند تا فضا بزرگتر نشان داده شود. به همین دلیل با توجه به رنگ مبلمان شما و دیوار پشت تلویزیون پیشنهاد ما برای پرده ی سالن، طیف رنگ های کرم و طلایی و زرد کم رنگ می باشد. توجه کنید که جنس پارچه طوری باشد که از عبور نور به داخل فضای خانه جلوگیری نکند.


در ادامه تصویری ساده شده از فضای مد نظرتان ارائه شده است که در آن می توانید ترکیب رنگهای فضای پیشنهادی را مشاهده کنید.
رنگ های پیشنهادی برای نشیمن

رنگ های پیشنهادی برای نشیمن


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد. اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، یا رنگ های پیشنهادی را دوست ندارید، حتما از همین طریق به ما اطلاع دهید تا نقائص را تکمیل کنیم. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت نظرتان در مورد شیوه پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.