انتخاب رنگ پرده و فرش

با سلام لطفا با توجه به عکس های ارسالی از مبلمان و فضای موجود در انتخاب مدل و رنگ پرده و رنگ فرش مرا راهنمایی کنید.بنده طرح های ساده را برای پرده ترجیح می دهم ، برای رنگ پرده هم با رنگ آبی و سبز آبی و رنگ هایی که به این سمت متمایل هستند زیاد موافق نیستم، آیا رنگ قهوه ای سوخته مناسب است؟ لازم به ذکر است هر دو نوع میلمان را می خواهم در فضا استفاده کنم.
مشاور: 24 مهر 1395 پاسخ داده شده
24 مهر 1395

با سلام دوست گرامی


از اینکه سوال خود را در انستودیوز مطرح نمودید بسیار خوشحالیم .


خوشبختانه فضای منزل شما بسیار دلباز و نورگیر است بنابراین ما در پیشنهادهای خود تلاش می کنیم تا بتوانیم تا حد ممکن مانع از ورود نور خورشید به فضا نشویم .


حالت اول : شما فرموده بوده اید که تمایل به استفاده از رنگ قهوه ای سوخته دارید. رنگ قهوه ای رنگ کلاسیکی است و به مبلمان و فضای شما نیز سازگار است اما باید از آن بگونه ای استفاده نمود که موجب تیرگی و یکنواختی فضا نشود می توانید آن را به صورت والان های کوچک روی پرده های توری روشن استفاده نمایید. و یا حتی می توانید از تونالیته های روشن تر ترکیب قهوه ای در والان ها استفاده نمایید تا فضا تاریک به نظر نرسد. و همچنین می توانید از پارچه هایی به رنگ قهوه ای سوخته استفاده نمایید که نور را از خود عبور می دهند.


در صورت استفاده از این رنگ در پرده پیشنهاد ما به شما این است که از فرش هایی با طرح و رنگ ملایم استفاده نمایید.
چگونه از رنگ قهوه ای در طراحی پرده فضای نشیمن استفاده نماییم

استفاده از پرده هایی با رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی


حالت دوم: اگر خواهان ایجاد نشاط و کنتراست رنگی در فضای خود هستید ما در این قسمت چند ترکیب رنگ در فضای نشیمن را که سازگار با مبلمان شما است را به شما نشان می دهیم تا ببینید به دنبال ایجاد چه ویژگی در فضا هستید و آن ویژگی در کدامیک از رنگ های گفته شده وجود دارد و آن را انتخاب کنید، زیرا شمایید که در این فضا زندگی می کنید و از توقع خود نسبت به یک فضا بیشتر از هر شخص دیگر اطلاع دارید .
تولایته های هماهنگ با رنگ کرم و آبی

رنگ های بهاری که در کنار مبلمان کرم وآبی در طراحی داخلی زیبا به نظر می رسند 

تولایته های هماهنگ با رنگ کرم و آبی

رنگ های هیجان انگیز که در کنار مبلمان کرم وآبی در طراحی داخلی زیبا به نظر می رسند 

تولایته های هماهنگ با رنگ کرم و آبی

رنگ های ملایمی که در کنار مبلمان کرم وآبی در دکوراسیون داخلی زیبا به نظر می رسند


به عنوان مثال:


چنانچه متمایل به استفاده از رنگ هایی در تونالیته آبی که در پارچه مبل شما استفاده شده است نیستید می توانید از رنگ های مکمل آن مانند زرد و طلایی استفاده کنید. نمونه استفاده از این رنگ را در تصاویر زیر مشاهده می کنید. شما همینطور می توانید از این رنگ در در سایر وسایل منزلتان مانند کوسن ها و رومیزی ها استفاده نمایید.
سازگاری رنگ زرد با آبی در دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ طلایی یا زرد به عنوان رنگ مکمل در کنار رنگ آبی در طراحی فضای نشیمن


برای رنگ فرش هم می توانید از فرش هایی استفاده نمایید که در آن از گل ها و یا طرح های فیروزه ای و زرد استفاده شده است.


ما در تصویر سعی نموده ایم از فرش های مدرن استفاده کنیم چون سازگارتر با مبلمان مدرن شماست و شما راحتتر می توانید رنگ های دلخواه خود را پیدا نمایید.
همسازی زرد وآبی در اتخاب فرش

فرش هایی با تونالیته زرد وآبی در دکوراسیون داخلی


و یا می توانید از پرده ای استفاده نمایید که تلفیق آبی و زرد می باشد. اين دو رنگ مي توانند با درجات مختلف روشنايي به کار روند  ولي در هر صورت جالب و جذاب به نظر مي رسند. مي توانید هردو را به صورت کمرنگ يا پررنگ استفاده کنید يا يکي را پررنگ تر از ديگري نشان دهید.


باید دقت داشته باشید که بهتر است فقط یکی از دو عنصر فرش یا پرده را با رنگ های متضاد و خیلی چشم گیر انتخاب کنید، پس پیشنهاد ما این است در صورت استفاده از تلفیق این دو رنگ در پرده از فرشی با طرح و رنگ ملایم و نزدیک به رنگ مبلتان استفاده نمایید.
سازگاری رنگ زرد با آبی در دکوراسیون داخلی

ترکیب دو رنگ زرد و آبی در انتخاب رنگ پرده در فضای نشیمن


در مجموع می توان گفت اگر دوستدار نور خورشید و خانه ای پر نور هستید، رنگ روشن را برگزیدید و می توانید برای روح بخشیدن به آن از پارچه های دارای بافت و یا طرح دار با رنگهای متفاوت که می تواند همساز با فرش، کوسن مبل ها و یا دیگر دکوراسیون منزل شما باشد استفاده نمایید.


امیدواریم پاسخ ارائه شده شما را در تصمیم گیری برای انتخاب رنگ پرده منزلتان یاری نموده باشد اگر تمایل دارید پیش از خرید و نصب پرده و چیدمان، فضای طراحی شده منزلتان را به صورت مدل های سه بعدی مشاهده کنید پیشنهاد ما به شما این است که از خدمات طراحی نشیمن انستودیوز استفاده کنید،در این خدمات طراحی انستودیوز فضای مورد نظرتان را برای شما طراحی و چیدمان می کنند و می توانید پیش ازاجرای کار ، آن را در قالب مدل های سه بعدی مشاهده کنید. لیست قیمت خدمات و فرم طراحی نشیمن با کلیلک روی متن های نارنجی رنگ قابل دسترسی است.


لازم به ذکر است به علت این که پروژه هایی در دست طراحی هستند،تیم طراحی سایت از یکشنبه هفته آینده می تواند پروژه منزل شما را شروع نماید (در صورت تمایل پیش از این زمان اقدام نمایید تا پروژه دیگری پیش از شما ثبت نشود).


http://nstudioz.com/living-room-c-consult/


http://nstudioz.com/price-list//