انتخاب رنگ مبلمان

مطابق عکس در سالن خانه پنجره بزرگی دارم که رنگ پرده base آن نباتی و والان آن کرمی و زرشکی است. پرده پاسیو هم کرمی با خطهای بسیار باریک و کم قهوه ای است.فرشها کرم قهوه ای هستند(۳ عدد ۹ متری و یک عدد ۶ متری) و یک دست مبل اتریشی پایه کوتاه کرم قهوه ای با گلهای کوچک زرشکی دارم. میخواهم یک دست مبل راحتی اضافه کنم. به رنگ فیروزه ای علاقه دارم. رنگ دیوارها استخوانی و حاشیه گچ بری شکلاتی است. دیوار ۵متری سالن کاغذ دیواری با منظره پاییزی است. یک ویترین با عرض ۱.۳ متر و تلویزیون ۳۶" در سالن قرار دارند. تمایلی به شلوغی سالن ندارم. من عکس فرش و مبل و پرده و کاغذ دیواری رو هم میزارم. تو فرش کمی رنگ فیروزه ای هست. میخواستم رنگ زمینه مبل فیروزه ای و رنگ چوبشو سفید انتخاب کنم. کوسنها رو پارچه ای با زمینه سفید که توش گلهای فیروزه ای و فهوه ای داره انتخاب کنم.اگه ممکنه راهنماییم کنید.با توضیحات بالا لطفا در انتخاب رنگ و مدل مبل و چیدن وسایل راهنمایی فرمایید
مشاور: انستودیوز 27 دی 1394 تکمیل شده
سلام خانم ماریا ی گرامی
خوشحالیم که شما به سایت ما رجوع کرده اید تا سوالتان رو مطرح کنید.

ظاهرا تم کلی منزل شما، به رنگ کرم میل می کند، فرش ها در کف، پرده ها، مبل ها و دیوار پاییزی، همگی رنگ های کرم و قهوه ای و نارنجی را در خود دارند. و حضور رنگی مکمل مثل فیروزه ای می تواند به زیبایی فضا کمک کند.
با توضیحاتی که ارائه کردید و تصاویر ارسالی، به نظر می رسد فضای منزلتان به اندازه ی کافی بافت و طرح در خود دارد. پرده ها، دیوار پشت تلویزیون، فرش ها و مبل ها همگی طرحدار هستند.
برای مبل، به نظر می‌رسد بهتر باشد مبلی با پارچه ی بدون طرح و نقش تهیه کنید تا فضارا


ارسال پاسخ