استفاده از مبل استیل با چوب سفید

با سلام یک دست مبل استیل با چوب سفید دارم که برای فضائی با کابینت های سفید خریداری کرده بودم و با توجه به تغییر منزل و بزرگتر شدن فضا و غالب بودن رنگ کرم و چوب در منزل جدید آیا این مبلمان تضادی ایجاد نمی کند؟با توجه به بزرگتر شدن فضا قصد اضافه کردن میز ناهارخوری 10نفره را نیز دارم به نظر شما میز ناهارخوری را از همان سرویس مبلمان استیل بخرم و یا از میزهای رنگ چوب مدرن استفاده کنم؟
مشاور: انستودیوز 22 خرداد 1395 پاسخ داده شده
22 خرداد 1395

سلام خانم امیری گرامی

از حضور شما در انستودیوز بسیار خرسندیم

برای پاسخگویی به سوال شما لازم است رنگ پارچه مبل را مشخص نمایید. رنگ چوب یکی از عوامل موثر در ترکیب رنگ منزل شما است . عناصر دیگری همچون پارچه مبل و رنگ کوسن ها و همچنین عناصری چون پرده و فرش بسیار اثرگذار هستند. نمی توان به طور صریح بیان کرد که چوب سفید مبل در کنار رنگ های کرم و چوبی به خوبی نمینشیند و دانستن سایر رنگ های فضا لازم و ضروری است. در تصویر زیر چوب مبل ها سفید است و پارچه آن به رنگ های مختلف ، همچنین مشاهده می کنید که پارچه مبل چقدر در تصمیم گیری موثر است .

مبل استیل با چوب سفید

همچنین رنگ چوب در طیف های مختلفی موجود است . در تصویر زیر انواع رنگ چوب را مشاهده می کنید.

رنگ های مختلف چوب

لذا برای آنکه کارشناسان پاسخ دقیق تری به شما ارائه نمایند لازم است تصویری از مبلمان مورد نظر و همچنین فضایی که قرار است در آن قرار بگیرد برایمان ارسال کنید .

در خصوص میز ناهارخوری نیز لطفا مشخص نمایید منظور شما از رنگ چوب مدرن کدام رنگ است.
مشتاقانه منتظر تصاویر و اطلاعات تکمیلی شما هستیم تا پاسخی دقیق خدمتتان ارائه کنیم.

 

 
22 خرداد 1395

با سلام و تشکر از لطف شما


با توجه به اینکه هنوز در مکان مورد نظر مستقر نشده ام امکان ارسال عکس فضا را ندارم ولی عکس مبل استیل و راحتی را ارسال نمودم. ترجیح میدهم از ترکیب رنگ سبز و آبی در کنار کابینتهای کرم و پرده تور کرم استفاده کنم.رنگ چوب غالب (میز تلویزیون و چوبکاری راهروی ورودی و راهروی اتاق های خواب) رنگ شماره 10 است.منظورم از میز ناهارخوری مدرن میزهای به رنگ چوب با صندلی های متنوع و رنگهای مختلف(سبز و آبی) می باشد.خواهشمندم در مورد رنگ فرش،رنگ والان پرده و میز ناهارخوری و همچنین چگونگی منطبق کردن چوب سفید با سایر قسمتها اعلام نظر فرمائید.


ممنون

22 خرداد 1395

خانم امیری گرامی


رنگ مبل استیل شما به صورتی است که مشکلی برای هماهنگ شدن با فضایی که رنگ کرم و چوب در آن استفاده شده است ندارد. اما مبل راحتی ای که تصویر آن را ارسال کرده اید به طور کلی چندان مناسب فضایی جدید نیست و پیشنهاد می کنیم در صورت امکان آن را تعویض کنید، مبل راحتی سفید می تواند برای فضای جدیدتان مناسب باشد.


در مورد میز غذاخوری جدید نیز، در نظر بگیرید که میز در کدام نقطه ی خانه قرار می گیرد، اگر فضای خانه طوری است که میز نزدیک آشپزخانه است و از ست مبلمان دور است، هردو حالت می تواند برای منزلتان مناسب باشد. (مثلا اگر خانه ای L شکل دارید)  ولی اگر فضای خانه به صورت یک سره است و میز غذاخوری و مبل استیل همزمان دیده می شوند، پیشنهاد ما این است که از میز و صندلی متناسب با مبل استیل استفاده کنید تا فضای خانه آشفته به نظر نرسد. میزهایی با صندلی های رنگارنگ زیبایی خاصی دارند اما بعید به نظر می رسد بتوانند در فضای منزل جدیدتان با مبل هایی که دارید هماهنگ شوند.


* البته امکان انتخاب میزی متفاوت در این حالت نیز وجود دارد، اما با توجه به اینکه تصاویری از منزل جدیدتان نداریم و نمیدانیم جزییات فضا به چه صورت است، پیشنهاد کم ریسک تر و مطمئن تر را به شما ارائه کردیم.


برای انتخاب فرش و پرده و...اعلام نظر بدون اینکه فضای خانه را مشاهده کنیم، کار بسیار دشواری است و امکان این وجود دارد که پاسخ ما برایتان کارآمد نباشد و شما را به اشتباه بیاندازد.


و برای هماهنگ کردن چوب سفید با سایر بخش های خانه، اول اینکه اگر از میز غذاخوری متناسب با مبل استیل تان استفاده کنید، خود به خود این رنگ در خانه بیشتر استفاده شده است و ایجاد هماهنگی برایتان راحت تر خواهد بود و پیشنهاد دیگر می تواند این باشد که از کنسولی سفید در نقطه ای دیگر از خانه استفاده کنید تا ایجاد هماهنگی بین چوب ها را بیشتر کند. اگر تنها 2 چوب مختلف دارید نگران تضاد آن ها نباشید، چرا که چوب سفید رنگی خنثی دارد و چوب  شماره ی 10 حد متوسطی از تیرگی را دارد و به خوبی می تواند با رنگ سفید هماهنگی ایجاد کند.
مشاوره دکوراسیون منزل با چوب سفید

هماهنگی فضایی که در آن چوب سفید و چوب رنگی استفاده شده است


نهایتا تکرار میکنیم که راهنمایی بر اساس تصاویر برای شما بسیار کارآمد تر از حالت فعلی است و اگر پس از نقل مکان به محل جدید تصاویری از فضا را برایمان ارسال کنید می توانیم بهتر راهنماییتان کنیم.


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مفید بوده باشد. اگر احساس میکنید توضیحات بیشتری لازم است حتما از همین طریق با ما در ارتباط باشید.


ارسال پاسخ