استفاده از اینه قدیمی

سلام من هفته پیش سوالمو پرسیدم متاسفانه پاسخ ندادید مجددا مطرحش کردم. میخوام از این آینه قدیمی مجددا به عنوان آینه سرویس استفاده کنم.میشه لطفا بفرمایید چه تغییراتی روش اعمال کنم؟از طرح چوبیش و آویزش که سنگیه خوشم میاد.
مشاور: انستودیوز 21 مهر 1395 پاسخ داده شده
21 مهر 1395

سلام خانم قاسمی گرامی

با سپاس از حضور مجدد شما در انستودیوز، به خاطر عدم پاسخگویی در زمان مناسب صمیمانه از شما عذرخواهی میکنیم.


آینه ی فعلی چندان مناسب سرویس نیست، پیشنهاد ما به شما این است که آینه ای بزرگتر برای آن خریداری کنید، قابی فلزی و زیبا نیز برای آینه در نظر بگیرید. دو چراغ دیواری مناسب نیز روی ستون های آینه نصب کنید و آویز های سنگی را به ترتیبی مناسب در جای دیگر قرار بدهید.
استفاده ی مجدد از وسایل قدیمی مثل آینه

حالت فعلی و پیشنهادی برای آینه ی مورد نظر شما


همچنین برای این که رنگ آینه با سرویس هماهنگ باشد، رنگی متناسب برای چوب آن انتخاب کنید و آن را رنگ کنید. به نظر می رسد بعد از اعمال این تغییرات، آینه به حالتی مناسب و دلخواه برای منزلتان برسد. (دقت داشته باشید که چوب به کار رفته در این آینه برای فضاهای مرطوب مناسب نخواهد بود و ممکن است پس از مدتی پوسیده و ناکارآمد شود. استفاده از این آینه در فضای ورودی یا راهروی منزل می تواند بهتر باشد.)
مشاوره طراحی آینه برای توالت و حمام

مدل سه بعدی طرح پیشنهادیامیدواریم این پاسخ برای شما مفید بوده باشد. در صورتی که سوال دیگری در این خصوص دارید حتما آن را با ما در میان بگذارید.