اتاق خواب

با سلام یه راهنمایی میخواستم در مورد چیدمان اتاق خواب عروس انتخاب رنگ مناسب و آرامش بخش برای رو تختی و دیوارها. رنگ سرویس خواب سفید است. ترکیب رنگ خاکستری با آبی یا صورتی چطور است؟
مشاور: انستودیوز 25 خرداد 1395 پاسخ داده شده
25 خرداد 1395

درود بر شما دوست گرامی

خوشحالیم از این بابت که سوالتان را با انستودیوز در میان گذاشتید

در خصوص چیدمان اتاق خواب تنها داشتن ابعاد فضا کافی نیست. برای ارائه طرح چیدمان مناسب وسایل در اتاق خواب لازم است تصاویری از جهات مختلف فضا برایمان ارسال نمایید تا محل در ورودی، کمد ها و پنجره مشخص باشد. همچنین لازم است بدانیم چه وسایلی قرار است در اتاق قرار بگیرد. زمانی که این اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید کارشناسان نقشه فضای اتاق خواب شما را ترسیم کرده و گزینه ها ی مختلف چیدمان را به شما ارائه خواهند داد.


در مورد ترکیب رنگ ابتدا به شما توصیه می کنیم مشاوره ای که به مخاطب دیگر انستودیوز در مورد ترکیب رنگ های مناسب خاکستری، ارائه شد مطالعه بفرمایید. در این مشاوره می توانید ترکیب های مختلف رنگی مناسب اتاق خواب را از طیف رنگ های گرم و سرد مشاهده کنید.


در خصوص ترکیب رنگ خاکستری با صورتی و آبی لازم است بدانید که اگر می خواهید فضایی آرامش بخش و پر از احساس و عشق ایجاد کنید رنگ صورتی انتخاب مناسبی است. رنگ خاکستری نیز رنگی است خنثی و نگران همنشینی آن با سایر رنگ ها نباشید.فقط به این نکته توجه کنید که رنگ آمیزی همه ی دیوارها به رنگ خاکستری کسالت آور خواهد بود و لازم است از رنگ های خنثی دیگر مثل سفید نیز به میزان لازم استفاده کنید.  می توانید در رنگ آمیزی دیوارها به صورت ترکیبی عمل کنید و از هر دو رنگ خاکستری و صورتی استفاده نمایید. در تصاویر زیر نمونه هایی از ترکیب رنگ خاکستری و صورتی را مشاهده می کنید.
ترکیب رنگ های خاکستری، صورتی و سفید در اتاق خواب برای ایجاد محیطی آرام و رمانتیک

ترکیب رنگ های خاکستری، صورتی و سفید در اتاق خواب برای ایجاد محیطی آرام و رمانتیک


رنگ آبی در طیف رنگ های سرد قرار دارد. رنگ آبی نیز رنگی آرامش بخش است و در کنار خاکستری ترکیب مناسبی خواهد داشت. اما شور و احساسی که رنگ های گرمی مثل صورتی و طیف های مختلف رنگ قرمز ایجاد می کند، ندارد. در تصاویر زیر نمونه هایی از ترکیب رنگ آبی و خاکستری را مشاهده می کنید.
ترکیب رنگ آبی روشن و خاکستری در اتاق خواب و ایجاد محیطی آرامش بخش

ترکیب رنگ آبی روشن و خاکستری در اتاق خواب و ایجاد محیطی آرامش بخش

امیدواریم پاسخ ارائه شده رضایت شما را جلب کرده باشد. در صورت ارسال تصاویر و اطلاعات تکمیلی می توانیم چیدمان مناسب را نیز به شما ارائه کنیم . اگر چنانچه سوال دیگری برایتان پیش آمد می توانید از همین طریق با ما درمیان بگذارید.


 

ارسال پاسخ