آشپزخانه

با عرض سلام و خسته نباشید برای آشپزخانه 16 متری اوپن که قرار کف پارکت قهوه ای بشه چه رنگ و طرح کابینتی پیشنهاد میکنید به نظرتون طرح ممبران و رنگ سفید مناسب؟ اضافه کنم خونه برای پدر و مادرم و سبک مدرن نمیپسندن ممنون
مشاور: انستودیوز 4 شهریور 1395 پاسخ داده شده
4 شهریور 1395

درود خانم غفوری گرامی

بسیار خوشحالیم که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید.


با توجه به کف تیره رنگ فضا، می توانید از کابینت های رنگ روشن، و یا تیره استفاده کنید، در ادامه با تصاویری که آورده ایم توضیحات بیشتری برایتان ذکر خواهیم کرد.


انتخاب رنگ روشن تضاد مناسبی با کف تیره ایجاد می کند و فضایی باز و زیبا برایتان به ارمغان می آورد، اما شما انتخاب های مختلفی برای استفاده از رنگ روشن دارید، مثلا می توانید صفحه کابینت های روشن یا تیره انتخاب کنید یا حتی در نقاطی از چوب های رنگ تیره(نزدیک به کف) استفاده کنید تا آشپزخانه به آنچه ایده آل شما است نزدیک تر شود. در بین حالت های پیشنهادی، به نظر ما استفاده از صفحه کابینت تیره و کابینت رنگ روشن می تواند گزینه ای مناسب باشد، در این حالت هم صفحه کابینت مدت بیشتری تمیز و زیبا به نظر می رسد، هم سطوح افقی(کف آشپزخانه و صفحه کابینت) رنگی تیره دارند و این امر هماهنگی مناسبی در فضا ایجاد می کند.
انتخاب رنگ بندی برای کابینت آشپزخانه چطور است

کابینت هایی به رنگ روشنمشاوره طراحی داخلی آشپزخانه و کابینت

کابینت های رنگ های روشنشما همچنین می توانید از رنگ های تیره برای کابینت استفاده کنید که در این حالت بهتر است حتما از رنگ روشن برای صفحه کابینت بهره ببرید، با این حال استفاده از رنگ تیره را چندان به شما پیشنهاد نمی کنیم. اما اگر نورگیری آشپزخانه خوب است و نورپردازی خوبی نیز برای آن در نظر خواهید گرفت، امکان استفاده از این رنگ ها را نیز دارید.

مشاوره انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه منزل

ترکیب کف تیره و کابینت تیرهدر نهایت مجددا تکرار می کنیم که کابینت ممبران سفید، با صفحه پیشخوان رنگ تیره(نزدیک به کف آشپزخانه) انتخاب مناسبی برای خانواده ی شما می باشد.

در صورت تمایل می توانید تصاویری از فضا برایمان ارسال کنید تا اگر نکات جدیدی به نظرمان رسید آن ها را با شما در میان بگذاریم.
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: