4
با تجربه
سپیده مرادی
سابقه فعالیت: 2 سال

مشاوره های نوشتاری که توسط این مشاور پاسخ داده شده اند:


چند نمونه از مشاوره های حرفه ای و پروژه های این مشاور قابل مشاهده است، شما می توانید با کلیک روی هرکدام خلاصه ای از مشاوره را مشاهده نمایید.

Our Strategy
مشاوره حرفه ای چیدمان منزل خانم سیلانه
فرم کلی این خانه ال شکل بوده و آشپزخانه در انتهای این ال قرار دارد. خواسته ی صاحب خانه چیدمان دو دست مبل یا قرارگیری یک ست مبل و میز غذاخوری در این فضا بود. با توجه به مساحت خانه و شکل قرارگیری ورودی منزل، چیدمان کمی دشوار بوده اما نهایتا 3 طرح مناسب تر به ایشان ارائه شده است.
Our Strategy
مشاوره حرفه ای رنگ منزل خانم سیلانه
در این مشاوره خواسته ی مشتری ارائه ی تنها 1 پالت رنگی بود، لذا برای ایشان چندین رنگبندی ارسال شد و نهایتا مشخص شد که رنگبندی سبز و قرمز مد نظر است. اما پس از ارائه کار نهایی نظر ایشان متفاوت بود و به همین دلیل رنگبندی سبز نعنایی و طلایی به عنوان رنگبندی نهایی به ایشان ارائه گردید.
Our Strategy
طراحی پلان مجتمع مسکونی 4 طبقه
در این پروژه آپارتمانی 4 طبقه طراحی شد. خواسته ی مشتری در خصوص طبقه همکف، طراحی یک سوییت کوچک در کنار سایر فضاها بود و نهایتا نقشه با تایید نهایی ایشان به صورتی که مشاهده می شود طراحی شد.
Our Strategy
چیدمان کابینت آشپزخانه منزل خانم امیری
این مشاوره مرحله ی اول پروژه ی طراحی کابینت منزل خانم امیری بود که طی آن چند چیدمان کابینت به همراه ایده های تکمیلی تصویری به ایشان ارائه شد و پس از اتمام مشاوره و انتخاب ایده ها و چیدمان نهایی، مرحله بعدی کار که طراحی سه بعدی کابینت ها بود شروع شد.

این بخش به زودی فعال می شود.

دستاوردهایی که مشاور با فعالیت در سایت و براساس نظرات مشتریان و استانداردهای انستودیوز به دست آورده در زیر مشاهده می نمایید.


دستاوردی برای این مشاور ثبت نشده است.

در صورتی که تمایل دارید درخواست مشاوره ای که ثبت کرده اید به یک مشاور خاص ارجاع داده شود. از طریق فرم زیر میتوانید پروژه را به مشاور مدنظر خود بسپارید.


ممکن است این مشاور در حال حاضر مشغول انجام مشاوره ای دیگر باشد و مشاوره شما نیازمند زمان بیشتری باشد.

  • Date Format: YYYY slash MM slash DD