انستودیوز:

انستودیوز به عنوان اولین ارائه دهنده ی خدمات معماری به صورت آنلاین کشور فعالیت خود را از اسفند ماه 1393 آغاز کرده است. هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و روزآمد و ارائه خدمات مشاوره ی معماری آنلاین این مساله را ممکن سازد . هدف اصلی انستودیوز این است تا با ارائه خدمات طراحی معماری تخصصی به صورت اینترنتی، دسترسی تمامی اقشار جامعه به نظرات کارشناسان معماری را در قالب مشاوره ی دکوراسیون و خدمات طراحی معماری فراهم نماید.

خدمات طراحی معماری آنلاین چیست؟

خدمات طراحی معماری آنلاین به این معناست که مشتریان می توانند با پر کردن فرمی دقیق و گویا، مساله ای که با آن روبرو هستند را بیان کنند و متخصصین امر معماری با بررسی مساله ی طرح شده، در زمانی مناسب و با دریافت هزینه ای منطقی پیشنهاداتی کاربردی را در قالب تصاویر، مدل های سه بعدی، نقشه های دو بعدی یا تماس تلفنی به مشتریان ارائه کنند.
ظاهرا تا به حال این نوع مشاوره به صورت تخصصی و حرفه ای در ایران ارائه نشده است، اما خارج از ایران سایت های بسیاری در این حرفه فعالند و این نوع مشاوره را E-decorating یا E-design می نامند.

انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری